امروز: دوشنبه, 31 ارديبهشت 1397 18:33
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

شرکت ۹۰درصدی مردم گناباد در انتخابات ۹۶

01رئیس ستاد انتخابات گناباد از مشارکت بیش از ۹۰درصد مردم گناباد در انتخابات ۹۶خبرداد و نتایج نهایی انتخابات شورای اسلامی و ریاست جمهوری را در این شهرستان اعلام کرد

به گزارش گناباد20،فرماندارگناباد روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود:در انتخابات ریاست جمهوری از مجموع ۵۴هزار و۴۷ رای سید ابراهیم رئیسی ۳۰هزارو۱۰رای وحسن روحانی ۲۳هزار و۱۹۹رای وسید مصطفی میر سلیم ۶۰۱رای و هاشمی طبا ۲۳۷رای را به خود اختصاص دادند.

 

محمد علی نبی پور گفت:همچنین در انتخابات شورای اسلامی شهر گناباد سید حسین پورهاشمی شهری و سید علی اکبر آقایی شهری با ۶۳۷۶ و ۵۶۴۷ رای، هادی رفیع و شیما یوسف پور با پنج هزار و شش و ۴۸۲۹ و علیرضا موحد با ۴۸۲۶ رای به عنوان اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی گناباد انتخاب شدند.

 

وی افزود در شهر کاخک هم حمید مقیمیان ، بهناز علایی، محمد وفایی، هادی عطایی ومحمد حسین صفر پور به ترتیب ۵عضور شورای اسلامی شهر کاخک انتخاب شدند.

 

نبی پور اعضای شورای اسلامی شهر بیدخت را به ترتیب بیشترین ارائ، شیرزاد امینی، حسن کاخکی محمد علی امینی سید مهدی ژ ‌یان و روح الله میری اعلام کرد.

 

محمد علی نبی پور گفت: ۴۱۷ نامزد برای کسب ۲۲۴ کرسی شوراهای اسلامی شهرستان گناباد با هم به رقابت پرداختند که از این تعداد ۱۵ عضو شوراهای شهری و بقیه روستایی بودند.

 

وی تصریح کرد از مجموع ۶۲ هزار و۲۰۰رای نفر واجد شرایط رای یک هزار ۷۰۷نفر رای اولی بودند
قدس

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید