امروز: دوشنبه, 28 خرداد 1397 13:38
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

مسئولان بی توجه از کنار خطرات جاده 2طرفه مهنه تا کال شور عبور می کنند

IMG 1860

جاده‌های منتهی به مشهد به ویژه محور گناباد- تربت حیدریه و مشهد در گذشته قربانیان بسیاری گرفته است و به جاده مرگ معروف است.


به گزارش گناباد20،جاده‌های منتهی به مشهد به ویژه محور گناباد- تربت حیدریه و مشهد در گذشته قربانیان بسیاری گرفته است و به جاده مرگ معروف است. این در حالی است که در چندین سال اخیر بنا به ادعای متولیان امر بار ترافیکی این جاده با افزایش تسهیلات کاهش یافته است به طوریکه مدیران وقت وزارت راه از خبرنگاران خواستند نام این جاده را به محور «زندگی» تغییر دهند. اما باز هم شاهد خونین ترین تصادفات در این جاده در خراسان رضوی هستیم.

جاده تربت حیدریه به گناباد در جنوب خراسان رضوی حدود 33 سال قبل به عنوان جاده آسیایی ساخته شد و اکنون روزانه بیش از 4 هزار خودروی سواری از این محور عبور می‌کنند که این آمار در ایام اوج به 2 برابر هم می رسد این جاده سال ها به علت بالا بودن آمار سوانح رانندگی به جاده مرگ مشهور شده بود اما ایجاد باند دوم محور مهنه- گناباد سبب شد تا مسئولان تصور کنند مشکلات این جاده برطرف شده و دیگر خطر در کمین نیست.

در مجموع هنوز پرونده جاده مرگ باز است و رانندگان با ترس و دلهره در این جاده 2طرفه (مهنه تا کال شور) تردد می کنند و همچنان مسئولان سرخوش از بهبود وضعیت اخبار ناگوار به دستشان نمی رسد. این محدوده بسیار پرخطر است و اگر تصادفی هم اتفاق بیفتد در بیشتر مواقع خسارات انسانی را به دنبال دارد چرا که در صورت انحراف به چپ خطر برخورد با وسیله نقلیه ای وجود دارد که از روبه رو حرکت می کند. این در صورتی است که حتی انتخابات هم دلیل خوبی برای بهبود وضعیت این جاده نیست و مسئولان بی توجه از کنار خطرات این جاده ی پر تردد و خطرناک عبور می کنند.
منبع:تيتر شهر

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید