امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
جمعه, 23 آذر 1397 03:17
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

مسئولان با رویکرد انقلابی در خدمت به مردم بکوشند

فرماندار گناباد: کار انقلابی به معنای حداکثر استفاده از حداقل امکانات برای خدمت به مردم است و مسئولان بخشهای مختلف باید این امر را محور اصلی فعالیت های خود قرار دهند.

به گزارش گناباد20 و به نقل از ایرنا، محمدعلی نبی پور روز شنبه در سومین روز دهه فجر و مراسم نواختن زنگ انقلاب در دبیرستان استقلال گناباد افزود: مردم با شعارهای استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی تحت رهبری امام خمینی (ره) در صحنه مبارزات دوران ستم شاهی حضور تاثیرگذار داشتند و شاه را سرنگون کردند و امروز هم در صحنه های دفاع از دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی حضور گسترده دارند.


وی اظهار کرد: جمهوریت نظام نشان از محوریت مردم و اسلامیت آن نماد دینداری و اعتقاد و اندیشه اسلامی مردم در این کشور است و اگر امروز کشور ما در منطقه و دنیا حرفی برای گفتن دارد در سایه استقلال خواهی و حرکت بزرگ چهار دهه قبل است.


وی گفت: نمی توان آزادی را به دلیل استقلال یا جمهوریت را به خاطر اسلامیت یا اسلامیت را بخاطر جمهوریت محدود کرد.


نبی پور، آزادی را از آرزوهای بشر دانست و افزود: خداوند انسان را آزاد و مختار آفریده است و مردم ایران در طول حدود چهار دهه گذشته برای حفظ آزادی و استقلال که ثمره انقلاب بوده، فداکاری کرده و هزینه های بسیار پرداخت کرده اند.


وی شهیدان و جانبازان انقلاب و دفاع مقدس را نشان این فداکاری ها دانست و اظهار کرد: دانش آموزان به عنوان نسلی که در این انقلاب رشد کرده اند باید ارزش های انقلاب را پاس بدارند.


رئیس اداره آموزش و پرورش گناباد نیز مهمترین وظیفه دانش آموزان را حفظ استقلال کشور به عنوان بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی دانست.


هادی محمدپور گفت: در سند تحول بنیادین آموزش و پرورش به نقش خانواده، مدرسه و جامعه توجه خاص شده است و نخستین وظیفه آموزش و پرورش تربیت نسل پویا، فعال و انقلابی است.


طی دهه فجر 75 برنامه در گناباد اجرا می شود که از جمله آنها می توان به بهره برداری از 128 طرح با هزینه 485 میلیارد ریال اشاره کرد.

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید