امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
پنج شنبه, 21 آذر 1398 05:05
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

تعاونی‌های کم کار مسکن مهر گناباد تعیین تکلیف می‌شوند

 معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی: تعاونی‌های کم کار در حوزه مسکن مهر خراسان رضوی از طریق خرید پروژه و خود مالک تعیین تکلیف می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، محمد حسن واحدی صبح امروز در جلسه شورای مسکن خراسان رضوی اظهار کرد: مشارکت تمام دستگاه‌های اجرایی به ویژه شرکت‌های خدمات رسان جهت تسریع در تکمیل و بهره برداری از پروژه‌های مسکن مهر استان ضروری است.

وی افزود: تعیین تکلیف تعاونی‌های کم کار و جابه جایی اعضای آن در تعاونی‌های فعال و پیشرو از جمله ضروریات در این حوزه به شمار می‌رود.

واحدی با بیان این که تاکنون پنج هزار واحد در شهر جدید گلبهار و سه هزار و 754 واحد مربوط به تعاونی‌های کم کار درشهرستان‌های تایباد، گناباد، تربت حیدریه، نیشابور، سبزوار، قوچان و مشهد شناسایی شده‌اند، افزود: این واحدها به زودی از طریق خرید پروژه و خود مالک تعیین تکلیف می‌شوند.

وی همچنین از صدور مجوز خرید اوراق تسهیلات تا سقف پنج میلیون تومان از فرابورس برای خود مالکینی که پروژه‌های آنان 95 درصد پیشرفت فیزیکی به بالا دارد، خبر داد.

معاون عمرانی استانداری خراسان رضوی بیان کرد: بر اساس بررسی‌های به عمل آمده بیشتر قریب به اتفاق مصوبات شورای مسکن در 13 جلسه اخیر اجرایی شده است.

 منبع: تسنیم

 

 

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید