آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

تعاونی‌های کم کار مسکن مهر گناباد تعیین تکلیف می‌شوند

 معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی: تعاونی‌های کم کار در حوزه مسکن مهر خراسان رضوی از طریق خرید پروژه و خود مالک تعیین تکلیف می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، محمد حسن واحدی صبح امروز در جلسه شورای مسکن خراسان رضوی اظهار کرد: مشارکت تمام دستگاه‌های اجرایی به ویژه شرکت‌های خدمات رسان جهت تسریع در تکمیل و بهره برداری از پروژه‌های مسکن مهر استان ضروری است.

وی افزود: تعیین تکلیف تعاونی‌های کم کار و جابه جایی اعضای آن در تعاونی‌های فعال و پیشرو از جمله ضروریات در این حوزه به شمار می‌رود.

واحدی با بیان این که تاکنون پنج هزار واحد در شهر جدید گلبهار و سه هزار و 754 واحد مربوط به تعاونی‌های کم کار درشهرستان‌های تایباد، گناباد، تربت حیدریه، نیشابور، سبزوار، قوچان و مشهد شناسایی شده‌اند، افزود: این واحدها به زودی از طریق خرید پروژه و خود مالک تعیین تکلیف می‌شوند.

وی همچنین از صدور مجوز خرید اوراق تسهیلات تا سقف پنج میلیون تومان از فرابورس برای خود مالکینی که پروژه‌های آنان 95 درصد پیشرفت فیزیکی به بالا دارد، خبر داد.

معاون عمرانی استانداری خراسان رضوی بیان کرد: بر اساس بررسی‌های به عمل آمده بیشتر قریب به اتفاق مصوبات شورای مسکن در 13 جلسه اخیر اجرایی شده است.

 منبع: تسنیم

 

 

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ghazaliyateghasemi02
#کتابشناسی گناباد"
قابل توجه نویسندگان محترم گنابادی
با سلام و عرض ادب
به اطلاع می رساند، کتابی با عنوان "کتابشناسی گناباد" با هدف معرفی کتابهای نویسندگان و مترجمان گنابادی در مراحل نهایی آماده سازی قرار دارد .
لطفاً از شما نویسنده محترم گنابادی دعوت می شود، چنانچه در این خصوص اطلاعاتی تاکنون ارسال نکرده اید و یا با شما تماس گرفته نشده است، جهت درج اطلاعات کتابهای شما در کتاب فوق، موارد زیر را به مهندس پدرام تحویل دهید:
دو نسخه از کتابها
 یک قطعه عکس 4*3 رنگی زمینه سفید
 زندگینامه مختصر نویسنده(حداکثر دو خط )
 زندگینامه نویسنده(حداکثر یک صفحه A4)
 شرح مختصر کتاب (حد اکثر سه خط)
 شرح خلاصه کتاب (حداکثر یک صفحه A4)
 شماره تماس نویسنده
—------------------------------------------------------------------------------------------
شماره تلفن تماس و هماهنگی:
09155339481
لطفاً به سایر نویسندگان گنابادی که می شناسید هم اطلاع رسانی بفرمایید.
با تشکر گروه نویسندگان "کتابشناسی گناباد"
محل تبلیغ شما
منتظر تبلیغات شما هستیم
براي درج تبليغات خود با ما(ارتباط با ما)تماس بگيريد
متن و عكس تبليغ خود را به آدرس info@Gonabad20.ir ارسال نمائيد