امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
جمعه, 23 آذر 1397 03:15
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

آمریکا آرزوی شکست انقلاب اسلامی را به گور خواهد برد

امام جمعه گناباد گفت: آمربکا و هم‌پیمانانش از ابتدای انقلاب اسلامی در صدد شکست این انقلاب هستند اما این آرزو را به گور خواهند برد.

به گزارش گناباد20، حجت‌الاسلام حسن صادقی‌نسب در خطبه‌های نماز جمعه این هفته گناباد گفت: دولت و ملت ایران با کار جهادی و اجرای اقتصاد مقاومتی مشکلات پیش رو را بر خواهند داشت و در حال حاضر نیز انقلاب اسلامی با قدرت پیش به سوی تحقق اهداف خود حرکت می‌کند.

خطیب جمعه گناباد با اشاره به سالگرد انقلاب اسلامی گفت: انقلاب اسلامی دستاوردهای عظیمی در بخش‌های مهم اجتماعی اقتصادی فرهنگی داشته است.

وی گفت: در همین گناباد در زمان پهلوی یک دانشگاه وجود نداشت در حالیکه امروز بالغ بر 10 دانشگاه و موسسه آموزش عالی وجود دارد.

صادقی گفت: قبل از انقلاب در شهرستان گناباد 90 درصد از روستاها فاقد آب، برق، تلفن و جاده آسفالته بود در حالیکه امروز 90 درصد از این امکانات برخوردارند.

وی با اشاره به پیروزی در جبهه سیاسی امنیتی ادامه داد: امیدوارم به‌زودی در جبهه فرهنگی و سیاسی نیز ملت ایران پیروز شوند.

صادقی با اشاره حوادث تروریستی در افغانستان گفت: آمریکا قصد دارد داعش را به افغانستان منتقل کند تا نگاه‌ها از سمت اسراییل برگردد.

منبع:فارس

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید