امروز: شنبه, 05 خرداد 1397 17:45
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

مسئولان کشور از هر گونه سخن و عملکرد ی که رهبری را تضعیف کند خودداری نمایند

امام جمعه گناباد گفت:مسئولان محترم کشور و اقشار مختلف مردم به هوش باشند از هر گونه سخن و عملکردی که رهبری را تضعیف کند خودداری نمایند .
به گزارش گناباد20 ،حجه الاسلام صادقی نسب امام جمعه گناباد در خطبه های عبادی و سیادی نماز جمعه گناباد خطاب به مسئولین جمهوری اسلامی افرود:مسئولین نباید با موضع گیری ها و سخنان خود پایه های اتحاد داخلی را لرزان و طمع بیگانه را برای ضربه زدن به نظام اسلامی افزایش دهند.
 
خطیب نماز جمعه گناباد تاکید کرد:یکی از درس های تاریخ حضرت امیر (ع) عبرت گرفتن از بی وفایی مردم کوفه و تنها ماندن حضرت است که نتیجه آن شهادت آن بزرگوار و شکست جبهه حق و روی کار آمدن حکام ستمگر بنی امیه بود و همه ما باید عبرت بگیریم و اجازه ندهیم تاریخ تکرار شود.
 
وی با اشاره به پژوهش صورت گرفته توسط استادان دانشگاه در خصوص آسیب‌های حوزه‌های اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی و خانواده در این شهرستان، تصریح کرد: بر اساس این پژوهش، بیکاری، اعتیاد، تحمل کم، بداخلاقی، اهانت و درگیری و رعایت نکردن حلال و حرام، از جمله مهم‌ترین آسیب‌های اجتماعی است.
 
حجت‌الاسلام صادقی‌نسب از بیکاری به عنوان ام‌الفساد یاد کرد و با بیان اینکه منشأ بسیاری از مشکلات روحی، روانی، اجتماعی و حتی دینی برخی از جوانان به بیکاری بر می‌گردد، اظهار کرد: گرچه مسئولیت رفع این مشکل در مرحله اول بر عهده دولت است که باید با برنامه‌ریزی‌های عملی و دلسوزانه اقدامات لازم را انجام دهند اما پدران و مادران نیز مسئول هستند چراکه در گذشته والدین، فرهنگ کارکردن را در افراد خانواده و فرزندان ترویج می‌کردند ولی امروزه آن‌ها فرزندان را فقط به داشتن کار دولتی تشویق می‌کنند.

وی ادامه داد: البته خود جوانان هم باید با تلاش بیشتر و کسب مهارت‌های مختلف و به کار بستن ابتکار و خلاقیت، برای خود، فرصت شغلی ایجاد کنند.
 
حجه الاسلام صادقی نسب اضافه کرد: مسئولان نباید از مسائل اولویت دار مثل اقتصاد مقاومتی و ایجاد اشتغال غفلت نمایند آنها نباید گاهی مسئله کنسرت را مسله مهم کشور بدانند و گاهی با طرح ادعای دروغین ۳۸ سال اعدام ، بریدن زبانها و شکستن قلم ها، منافقان و دشمنان قسم خورده نظام اسلامی را شاد نمایند.
 
وی تصریح کرد: در شرایطی که بعد از سفر ترامپ به عربستان جبهه عربی ، عربی و عبری علیه ایران اسلامی صف آرایی دشمنان را ببینند البته اگر چه به فضل الهی شکافی در آن ایجاد شد اما جبهه دشمن تشکیل شده و مقامات بلند پایه نظام نباید با سخنانشان آب به آسیاب دشمن ریخته و در جبهه خودی بذر دوقطبی شدن بکارند.
 
وی با اشاره به سند ۲۰۳۰ خطاب به مسئولین تاکید: گاهی با دفاع از سند ۲۰۳۰ که خودشان قبول دارند حداقل برخی از بند های آن در تعارض با ارزش های اسلامی است علیرغم نظر صریح مقام معظم رهبری در توقف اجرای این سند یا به دلیل غفلت و یا لجاجت بر پای بندی به این سند اصرار بورزند اینگونه موارد است که پایه های اتحاد داخلی را لرزان و طمع بیگانه را برای ضربه زدن به نظام اسلامی افزایش می دهد.
 
امام جمعه گناباد بیان کرد: خوبست در این ماه مبارک پا روی هوی و هوس گذاشته و به سفارش حضرت امام (ره) که فرمودند پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد همچنین وصیت شهداء که تاکید داشتند ما رفتیم اما شما رهبر را تنها نگذارید عمل نمائیم و خلاصه اگر سند ۲۰۳۰ هیچ بندی بر خلاف اسلام نباشد که هست چرا نظام آموزشی ما باید در خارج کشور توسط یونسکو و یا سازمان ملل نوشته شود در حالی که ما دارای تمدن چند هزار ساله هستیم و علاوه بر این با استقلال ما همخوانی ندارد.
وی تاکید کرد: در شرایطی که نیرو های مقاومت اسلامی در عراق و سوریه در حال پیشروی و خاتمه دادن به حیات ننگین داعشی ها و تکفیریها هستند تروریست های مزدور برای اظهار وجود و برای اجرای اهداف سران آل سعود که چند روز قبل اعلان کردند ما باید جنگ را به داخل ایران بکشانیم در مجلس و حرم امام دست به جنایاتی زدند البته علیرغم برنامه ریزی به اهدفی که خواستند نرسیدند اما آنها تصور می کنند با این حرکات مذبوحانه امنیت کشور ما را بر هم بزنند کور خوانده اند و ملتی که در هشت سال دفاع مقدس مقاومت کردند و دشمن را به زانو در آوردند با این گونه ترقه بازی ها هرگز دست از یاری اسلام بر نخواهد داشت.
 

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید