امروز: دوشنبه, 28 خرداد 1397 13:38
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

پیروزی در انتخابات، رئیس جمهور را از رفع مشکلات کشور غافل نکند

01امام جمعه گناباد گفت: رئیس جمهور و اعضای شورای اسلامی به وعده های خودشان پایبند باشند و مبادا مغرورشدن در پیروزی انتخابات، آنها را از حل مشکلات جدی کشور بویژه اشتغال، گرانی و رکود غافل کند.

به گزارش گناباد20،حجت الاسلام حسن صادقی نسب در خطبه های نمازجمعه گناباد گفت: حداقل قدردانی از مردم وفادار به دلیل حماسی در انتخابات ۲۹ این است که رئیس جمهور و اعضای شورای اسلامی به وعده های خودشان پایبند باشند و مبادا مغرورشدن در پیروزی انتخابات، آنها را از حل مشکلات جدی کشور بویژه اشتغال، گرانی و رکود غافل کند.

وی اظهار کرد: به فرموده مقام معظم رهبری، منتخبین مردم باید از همان روزهای اول برای تحقق وعده های انتخاباتی تلاش کنند و تاخیر در ایجاد اشتغال جایز نیست.


حجت الاسلام صادقی با بیان اینکه تلاش دولتمردان برای تحقق شعار سال سبب امیدواری و اعتماد مردم به نظام اسلامی می شود، تصریح کرد: رئیس جمهور در تبلیغات انتخاباتی به غیر از مباحث کلی اقتصاد مقاومتی و تولید و اشتغال مباحثی ازجمله تحقق عدالت درآمدی، توانمندسازی روستائیان، اصلاح ساختار سهام عدالت، کاهش تورم، تامین مالی تولید و اشتغال، اصلاح محیط کسب و کار، مقابله با فساد بخشی را بیان کردند که اگر محقق شود، بسیار اهمیت دارد و لذا همه باید به دولت کمک کنند.


وی افزود: آقایان قالیباف و رئیسی نیز که از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری بودند؛ ضمن تبریک به رئیس جمهور منتخب، آمادگی خود را برای کمک به دولت برای تحقق اهداف اعلان کردند و لذا کوتاهی به هیچ وجه پذیرفتنی نیست.


امام جمعه گناباد به سفر ترامپ به عربستان سعودی اشاره و تصریح کرد: ترامپ در وعده های انتخاباتی خود یکی از سیاست هایش را برای نجات اقتصاد آمریکا، چپاول طلاها و دلارهای عربستان عنوان و در همین راستا به این کشور سفر کرد.


حجت الاسلام صادقی ادامه داد: ترامپ با مطرح کردن اقتدار ایران و ایران هراسی غربی ها، به اتحاد با عربستان دعوت و بیش از ۴۰۰ میلیارد دلار اسلح فروخت تا علیه مردم مظلوم سوریه و یمن استفاده شود و بخشی در اختیار تروریست ها قرار گیرد تا برنامه مسلمان کشی و ناامنی را گسترش دهند اما سران آل سعود و آل خلیفه باید بدانند که تکیه به آمریکا و مبارزه با مردم مسلمان هیچ سودی نداشته و عاقبت آنها عاقبت شاه خائن و صدام است.

نداي گناباد

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید