آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

پیروزی در انتخابات، رئیس جمهور را از رفع مشکلات کشور غافل نکند

01امام جمعه گناباد گفت: رئیس جمهور و اعضای شورای اسلامی به وعده های خودشان پایبند باشند و مبادا مغرورشدن در پیروزی انتخابات، آنها را از حل مشکلات جدی کشور بویژه اشتغال، گرانی و رکود غافل کند.

به گزارش گناباد20،حجت الاسلام حسن صادقی نسب در خطبه های نمازجمعه گناباد گفت: حداقل قدردانی از مردم وفادار به دلیل حماسی در انتخابات ۲۹ این است که رئیس جمهور و اعضای شورای اسلامی به وعده های خودشان پایبند باشند و مبادا مغرورشدن در پیروزی انتخابات، آنها را از حل مشکلات جدی کشور بویژه اشتغال، گرانی و رکود غافل کند.

وی اظهار کرد: به فرموده مقام معظم رهبری، منتخبین مردم باید از همان روزهای اول برای تحقق وعده های انتخاباتی تلاش کنند و تاخیر در ایجاد اشتغال جایز نیست.


حجت الاسلام صادقی با بیان اینکه تلاش دولتمردان برای تحقق شعار سال سبب امیدواری و اعتماد مردم به نظام اسلامی می شود، تصریح کرد: رئیس جمهور در تبلیغات انتخاباتی به غیر از مباحث کلی اقتصاد مقاومتی و تولید و اشتغال مباحثی ازجمله تحقق عدالت درآمدی، توانمندسازی روستائیان، اصلاح ساختار سهام عدالت، کاهش تورم، تامین مالی تولید و اشتغال، اصلاح محیط کسب و کار، مقابله با فساد بخشی را بیان کردند که اگر محقق شود، بسیار اهمیت دارد و لذا همه باید به دولت کمک کنند.


وی افزود: آقایان قالیباف و رئیسی نیز که از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری بودند؛ ضمن تبریک به رئیس جمهور منتخب، آمادگی خود را برای کمک به دولت برای تحقق اهداف اعلان کردند و لذا کوتاهی به هیچ وجه پذیرفتنی نیست.


امام جمعه گناباد به سفر ترامپ به عربستان سعودی اشاره و تصریح کرد: ترامپ در وعده های انتخاباتی خود یکی از سیاست هایش را برای نجات اقتصاد آمریکا، چپاول طلاها و دلارهای عربستان عنوان و در همین راستا به این کشور سفر کرد.


حجت الاسلام صادقی ادامه داد: ترامپ با مطرح کردن اقتدار ایران و ایران هراسی غربی ها، به اتحاد با عربستان دعوت و بیش از ۴۰۰ میلیارد دلار اسلح فروخت تا علیه مردم مظلوم سوریه و یمن استفاده شود و بخشی در اختیار تروریست ها قرار گیرد تا برنامه مسلمان کشی و ناامنی را گسترش دهند اما سران آل سعود و آل خلیفه باید بدانند که تکیه به آمریکا و مبارزه با مردم مسلمان هیچ سودی نداشته و عاقبت آنها عاقبت شاه خائن و صدام است.

نداي گناباد

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ghazaliyateghasemi02
#کتابشناسی گناباد"
قابل توجه نویسندگان محترم گنابادی
با سلام و عرض ادب
به اطلاع می رساند، کتابی با عنوان "کتابشناسی گناباد" با هدف معرفی کتابهای نویسندگان و مترجمان گنابادی در مراحل نهایی آماده سازی قرار دارد .
لطفاً از شما نویسنده محترم گنابادی دعوت می شود، چنانچه در این خصوص اطلاعاتی تاکنون ارسال نکرده اید و یا با شما تماس گرفته نشده است، جهت درج اطلاعات کتابهای شما در کتاب فوق، موارد زیر را به مهندس پدرام تحویل دهید:
دو نسخه از کتابها
 یک قطعه عکس 4*3 رنگی زمینه سفید
 زندگینامه مختصر نویسنده(حداکثر دو خط )
 زندگینامه نویسنده(حداکثر یک صفحه A4)
 شرح مختصر کتاب (حد اکثر سه خط)
 شرح خلاصه کتاب (حداکثر یک صفحه A4)
 شماره تماس نویسنده
—------------------------------------------------------------------------------------------
شماره تلفن تماس و هماهنگی:
09155339481
لطفاً به سایر نویسندگان گنابادی که می شناسید هم اطلاع رسانی بفرمایید.
با تشکر گروه نویسندگان "کتابشناسی گناباد"
محل تبلیغ شما
منتظر تبلیغات شما هستیم
براي درج تبليغات خود با ما(ارتباط با ما)تماس بگيريد
متن و عكس تبليغ خود را به آدرس info@Gonabad20.ir ارسال نمائيد