امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
چهارشنبه, 26 دی 1397 08:50
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

طرح "پزشک یار" از اول مهرماه در گناباد اجرایی می‌شود

مدیر آموزش و پرورش شهرستان گناباد گفت: طرح پزشک یار با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و با مراجعه به روستاهای دور و محروم گناباد از مهرماه امسال آغاز می‌شود.

به گزارش گناباد20 ، دکتر هادی محمدپور چهارشنبه شب در نشستی خبری اظهار داشت: طرح پزشک‌یار در روستاها و با هدف درمان دانش‌آموزان محروم اجرایی می‌شود که امیدواریم در این طرح دانش‌آموزانی که دارای بیماری هستند را قبل از پیشرفت بیماری آنها شناسایی و درمان کنیم.

وی ادامه داد: تمرکز ما در آموزش و پرورش در حوزه فنی حرفه‌ای خواهد بود چراکه مهارت آموزی دانش‌آموزان نقش مهمی در ورود آنها به بازار کار خواهد داشت.

مدیر آموزش و پرورش گناباد خاطرنشان کرد: طبق توافقاتی که با مدیریت فنی حرفه ای و بهزیستی انجام شده هنرستان‌ها در کنار این مراکز به تقویت رشته‌های فنی و حرفه‌ای خواهند پرداخت که این کار زمینه ورود آنها را به بازار کار مهیا خواهد ساخت.

محمدپور تصریح کرد: پیش‌بینی ما این است که در سال آینده جذب دانش‌آموزان به هنرستان‌ها 50 درصد افزایش خواهد یافت و با شرایط امروز بازار کار رشته‌های فنی و حرفه‌ای خواهند توانست مشکلات اشتغال در جامعه را حل کنند.

وی افزود: 90 درصد دیپلم‌های کاردانش و فنی‌ و‌ حرفه‌ای وارد بازار کار و حرفه و آموزش دوره متوسطه خودشان می‌شوند که این خود نشان از کیفیت و داشتن بازار کار رشته‌های فنی و حرفه‌ای در جامعه است.

مدیر آموزش و پرورش گناباد تاکید کرد: تمرکز اداره آموزش و پرورش در حوزه فنی و حرفه‌ای خواهد بود و مهارت آموزی دانش‌آموزان نقش بسیار مهمی در ابتدای ورود آنها به بازار کار خواهد داشت.

وی با اشاره به پروژه‌های در دست اقدام آموزش و پرورش گناباد و سرانه هر دانش‌آموز گفت: گناباد بالاترین فضای آموزشی از لحاظ سرانه ورزشی را داراست و در استان نخستین و در کشور سومین رده را داراست.

محمدپور بیان کرد: اجازه نخواهم داد که یک مدرسه حتی با یک دانش‌آموز در گناباد تعطیل شود و سعی ما این است تا دانش آموزان با کمتر فاصله ممکن به مدارس مورد نیاز خود دسترسی داشته باشند.


نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید