آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

گناباد قطب مهم آموزشی وپرورشی استان است

IMG 1860مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی در مراسم افتتاح سالن ورزشی دانش آموزی گناباد گفت: امروز به برکت خون شهدا و زحمات و تلاش رهبرمعظم انقلاب اسلامی و به واسطه ی حرکت جمهوری اسلامی بر مدار تدبیر و عقلانیت و منطق و استدلال و استقلال در جغرافیای جهان درحال نقش آفرینی بوده و دست آوردهایی که درحوزه های اقتصادی وسیاسی داریم بر اثر این مسیری که طی شده است.
95-11-17
به گزارش گناباد20،دکترعلیرضا کاظمی درمراسم افتتاح سالن ورزشی دانش آموزی شهرستان که باحضور معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی و توسعه و تجهیزمدارس کشور و استان، امام جمعه، فرماندار، نماینده مردم گناباد درمجلس شورای اسلامی ومعلمان و مسئولان گناباد برگزار شد اظهار داشت: ایام الله دهه مبارک فجر فرصتی است که نعمت های فراوان و بی حد وحصر کشورکه دست آوردخون هزاران شهید است را مرور وضمن بررسی این دست آوردها برای خودمان وظیفه ای مشخص نماییم.

مدیرکل آموزش وپرورش خراسان رضوی افزود: شعارانقلاب اسلامی ایران ورمز ورازحضور مردم درصحنه های انقلاب شعار استقلال آزادی وجمهوری اسلامی بود و اگر امروز اگر قرار باشد انقلاب ما و نظام ما مسیر خود را طی کند توجه به این شعار از شاخص ها و مسائل اساسی و اصولی می باشد و به برکت حضوردولت تدبیر و امید با مشی اعتدال وعقلانیت و منطق و تدبیرفضای همدلی وهمگرایی و وحدت درجامعه ما شکل گرفته واین نوع مشی می تواند بستر تحقق این شعار را به معنای واقعی مهیا کند و یادمان نرود امام راحل (ره) فرمودند "جمهوری اسلامی" نه یک کلمه بیشتر و نه یک کلمه کمتر و مردم امروز در راس حاکمیت می باشند.

دکترکاظمی افزود:تحقق جمهوری اسلامی وتداوم انقلاب ومحصول خون هزاران شهید مبتنی برمشیی است که در آن وحدت و همگرایی و پرهیز از افراط و تفریط به وجود می آید و این خط مشی دردولت تدبیر وامید به صورت کامل دیده می شود و امروز به برکت خون شهدا و زحمات و تلاش رهبرمعظم انقلاب اسلامی و به واسطه ی حرکت جمهوری اسلامی بر مدار تدبیر و عقلانیت و منطق و استدلال و استقلال در جغرافیای جهان درحال نقش آفرینی بوده و دست آوردهایی که درحوزه های اقتصادی وسیاسی داریم بر اثر این مسیری که طی شده است.

مدیرکل آموزش وپرورش خراسان رضوی افزود: شهرستان گناباد به قطب مهم آموزشی وپرورشی و سرآمد آموزش وپرورش استان تبدیل که این زحمات شایسته ی تقدیر است.

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ghazaliyateghasemi02
#کتابشناسی گناباد"
قابل توجه نویسندگان محترم گنابادی
با سلام و عرض ادب
به اطلاع می رساند، کتابی با عنوان "کتابشناسی گناباد" با هدف معرفی کتابهای نویسندگان و مترجمان گنابادی در مراحل نهایی آماده سازی قرار دارد .
لطفاً از شما نویسنده محترم گنابادی دعوت می شود، چنانچه در این خصوص اطلاعاتی تاکنون ارسال نکرده اید و یا با شما تماس گرفته نشده است، جهت درج اطلاعات کتابهای شما در کتاب فوق، موارد زیر را به مهندس پدرام تحویل دهید:
دو نسخه از کتابها
 یک قطعه عکس 4*3 رنگی زمینه سفید
 زندگینامه مختصر نویسنده(حداکثر دو خط )
 زندگینامه نویسنده(حداکثر یک صفحه A4)
 شرح مختصر کتاب (حد اکثر سه خط)
 شرح خلاصه کتاب (حداکثر یک صفحه A4)
 شماره تماس نویسنده
—------------------------------------------------------------------------------------------
شماره تلفن تماس و هماهنگی:
09155339481
لطفاً به سایر نویسندگان گنابادی که می شناسید هم اطلاع رسانی بفرمایید.
با تشکر گروه نویسندگان "کتابشناسی گناباد"
محل تبلیغ شما
منتظر تبلیغات شما هستیم
براي درج تبليغات خود با ما(ارتباط با ما)تماس بگيريد
متن و عكس تبليغ خود را به آدرس info@Gonabad20.ir ارسال نمائيد