آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

40 درصد مدارس شهر گناباد فرسوده است

جشنواره-نوای-رضوی-گناباد-4رئیس آموزش‌وپرورش گناباد: 40 درصد مدارس شهر گناباد فرسوده و استانداردها و ایمنی‌های کافی را ندارند و برای ایجاد استانداردها و ایمنی کافی در این مدارس 50 میلیارد ریال اعتبار لازم است

به گزارش گناباد20 و به نقل از ندای گناباد، سید محمد مهدوی رئیس آموزش‌وپرورش گناباد در حاشیه مانور روز «ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی» که در آموزشگاه خواجه نصیر گناباد گفت: با توجه به‌قرار داشتن خراسان رضوی در گسل زلزله و سابقه گناباد در وقوع زلزله‌های مخرب یکی از اقداماتت  آموزش‌وپرورش گناباد به دانش آموزان ارتقای آموزش آنان در خصوص اقدامات اولیه پس از زلزله و سایر بلایای طبیعی است.

وی اظهار کرد: با توجه به اینکه جمعیت آموزش‌وپرورش در گناباد جمعیت قابل‌توجهی را تشکیل می‌دهد لذا در طول سال تحصیلی آموزش‌های امداد و نجات و کمک‌های اولیه برای دانش آموزان و فرهنگیان برگزار تا در زمان وقوع حادثه این قشر عظیم آمادگی‌های لازم را داشته باشند.

مهدوی در خصوص وضعیت ایمنی مدارس گناباد در زمان وقوع بلایای طبیعی اذعان کرد: طی 4 سال اخیر و با کمک‌های انجام‌شده از سوی سازمان نوسازی مدارس کشور و استان و همچنین خیرین گنابادی 400 میلیارد ریال برای نوسازی مدارس شامل ساخت کلاس درس، نمازخانه، سوله کارگاهی و ورزشی در نظر گرفته‌شده است و فضاهای فرسوده آموزشی 20 درصد کاهش‌یافته است.

وی ادامه داد: 40 درصد مدارس شهر گناباد فرسوده و استانداردها و ایمنی‌های کافی را ندارند و برای ایجاد استانداردها و ایمنی کافی در این مدارس 50 میلیارد ریال اعتبار لازم است.

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ghazaliyateghasemi02
#کتابشناسی گناباد"
قابل توجه نویسندگان محترم گنابادی
با سلام و عرض ادب
به اطلاع می رساند، کتابی با عنوان "کتابشناسی گناباد" با هدف معرفی کتابهای نویسندگان و مترجمان گنابادی در مراحل نهایی آماده سازی قرار دارد .
لطفاً از شما نویسنده محترم گنابادی دعوت می شود، چنانچه در این خصوص اطلاعاتی تاکنون ارسال نکرده اید و یا با شما تماس گرفته نشده است، جهت درج اطلاعات کتابهای شما در کتاب فوق، موارد زیر را به مهندس پدرام تحویل دهید:
دو نسخه از کتابها
 یک قطعه عکس 4*3 رنگی زمینه سفید
 زندگینامه مختصر نویسنده(حداکثر دو خط )
 زندگینامه نویسنده(حداکثر یک صفحه A4)
 شرح مختصر کتاب (حد اکثر سه خط)
 شرح خلاصه کتاب (حداکثر یک صفحه A4)
 شماره تماس نویسنده
—------------------------------------------------------------------------------------------
شماره تلفن تماس و هماهنگی:
09155339481
لطفاً به سایر نویسندگان گنابادی که می شناسید هم اطلاع رسانی بفرمایید.
با تشکر گروه نویسندگان "کتابشناسی گناباد"
محل تبلیغ شما
منتظر تبلیغات شما هستیم
براي درج تبليغات خود با ما(ارتباط با ما)تماس بگيريد
متن و عكس تبليغ خود را به آدرس info@Gonabad20.ir ارسال نمائيد