امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
شنبه, 03 فروردين 1398 18:00
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

مسابقات کورس گناباد در سه دوره برگزار شد

مسابقات سوارکاری کورس و یورقه شهرستان گناباد به میزبانی باشگاه سوارکاری الماس و با همکاری اداره ورزش و جوانان و هیات سوارکاری گناباد در محل پیست سوارکاری ابتدای جاده کاخک انجام گردید و قهرمانان در سه دوره مشخص شدند .

به گزارش گناباد20، دکتر ایرج مقیمی شهری رئیس هیئت سوارکاری گناباد گفت: باهماهنگی‌های انجام شده با اداره ورزش و حمایت شورای شهر و شهرداری گناباد این مسابقات در سه دور کورس و یورقه به انجام رسید و در پایان به نفرات برتر جوایز نقدی و حُکم قهرمانی اهدا گردید.

وي افزود:در گروه اول دور اول کورس مسافت ۱۱۰۰ متر اسب مشکی با مالکیت و سوارکاری علی زیرجانی مقام اول محمدرضا محمدنیا با اسب رخش و مالکیت حسین محمدنیا مقام دوم  اسب آرسام با مالکیت و سوارکاری حامد کلانتری مقام سوم اسب طرلان با مالکیت سید امیرحسین کوچکی و سوارکاری عادل زیرجانی به مقام چهارم رسیدند .

وي ادامه داد:در دور دوم و مسابقات یورقه مسافت ۱۴۰۰ متر اسب نیلا با مالکیت رضا افتخاری و سوارکاری محمد رضا محمد نیا مقام اول اسب طلا با سوارکاری محمد رضا امینی و مالکیت حاج عباس شجاعی مقام دوم اسب تیز پا با سوارکاری اسماعیل امانیان و مالکیت سید علی یوسف زاده مقام سوم را کسب کردند .

در دور سوم این مسابقات کورس و مسافت ۱۴۰۰ متر با شرکت چهار اسب انجام شد و در خط پایان ،اسب گُل آرزو با سوارکاری مصطفی شاه دوست و مالکیت حجت قلی زاده مقام اول اسب کراسا با مالکیت و سوارکاری محمد شاهدوست به مقام دوم دست یافتند .

جوایز نقدی و حکم قهرمانی توسط ریاست اداره آموزش و پرورش دکتر هادی محمد پور و ریاست اداره ورزش و جوانان مهندس امینی و معاونت فرمانداری گناباد آقای جعفری و بخشدار مرکزی گناباد آقای رضایی و ریاست شورای شهر گناباد دکتر پور هاشمی به نفرات برتر اهدا شد.

محمد علی امینی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گناباد با بیان اینکه این مسابقات چهلمین و آخرین برنامه پیش بینی شده دهه فجر ۹۶ بود که مانند تمام برنامه های پیش بینی شده به خوبی و با حضور گرم مردم و ورزشکاران به اتمام رسید .
امینی حضور همه جانبه تماشاگران را باعث دلگرمی برای برگزار کنندگان برنامه های ورزشی لازم و ضروری دانست .
وی از تمامی ورزشکاراران و ورزش دوست و حامیان مالی که در جهت پیشرفت ورزش و ایجاد نشاط اجتماعی و سلامت جامعه همکاری و یاری نموده اند ، تقدیر و تشکر کرد.
گزارش:صادق شریفی

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید