امروز: شنبه, 05 خرداد 1397 07:56
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

مسابقات موتورکراس قهرمانی استان خراسان در گناباد

مسابقات موتورسواری کراس خراسان رضوی جام شهدای ترور 17 خرداد در پیست موتورسواری گناباد بر گزار شد.

به گزارش گناباد20، حسین محمدنژاد رئیس هیات موتور سواری گناباد گفت: در این مسابقات 43 موتورسوار در6 کلاس از شهرستان‌های مشهد، گناباد، تربت حیدریه، بردسکن، تایباد، نیشابور، سبزوار و بجستان حضور داشتند.
محمدنژاد ادامه داد: در کلاس 65 سی سی، نوید خزایی از مشهد اول و امیرعلی خزعل و سید مهدی جمیلی به ترتیب از مشهد و گناباد دوم و سوم شدند.


وی با بیان اینکه در 85 سی سی، سینا تقی‌پور از مشهد مقام اول را کسب کرد، ادامه داد: در این کلاس پیمان صنعتی از تربت حیدریه و وحید خزایی‌پور از مشهد دوم و سوم شدند.
محمدنژاد گفت: در کلاس 250 سی سی، پوریا نجوی از گناباد اول شد و روح الله قطبی از گناباد و حجت حسینی از مشهد به‌ترتیب دوم و سوم شدند.


وی اظهار کرد: در کلاس 450 سی سی، علی برزوزاده از گناباد اکبر بروشکی از مشهد و حامد جوادی از مشهد به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند.
محمدنژاد افزود: در کلاس 250 سی سی، پیشکسوتان مرتضی حرفی باف از مشهد قهرمان شد و مهدی رشیدی از گناباد و احمد پیوندی از مشهد به‌ ترتیب مقام‌های دو م و سوم را از آن خود کردند.
وی ادامه داد: در کلاس 450 سی سی پیشکسوتان سعید تقی‌پور از مشهد و محمدرضا دانایی از گناباد و جمال لطفی‌زاده از مشهد به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند.


محمدنژاد با تشکر از شهرداری و بنیاد شهید که در برگزاری این مسابقات همکاری داشته‌اند، گفت: گروه گرافیک تحریران، مجتمع تجاری شریعت و تالار باران حامیان مالی این مسابقات بودند.
وی گفت: در برگزاری این مسابقات اداره ورزش جوانان گناباد و هیات موتورسواری و اتومبیلرانی خراسان رضوی نیز همکاری کردند.

فارس

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید