امروز: دوشنبه, 03 ارديبهشت 1397 15:44
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

بيش از ۱۵۰۰تن جو از مزارع شهرستان گناباد برداشت خواهد شد

01رئیس اداره تعاون روستایی گناباد:براساس پیش بینی های صورت گرفته و آمار سطح زیرکشت،پیش بینی می شود امسال بیش از ۱۵۰۰تن جو توسط تعاون روستایی خرید شود.

به گزارش گناباد20،محمد مهدی رضا زاده اظهار کرد: خرید تضمینی جو در یک مرکز خرید از کشاورزان توسط شبکه تعاون روستایی به عنوان مباشرشرکت غله وخدمات بازرگانی آغاز شده و در صورت نیاز ،امکان افزایش چند مرکز خرید دیگر نیز وجود دارد.

 وی با اشاره به تدبیر مقام معظم رهبری در نامگذاری سال ۹۶ به عنوان سال اقتصاد ملی، تولید و اشتغال بیان کرد: اداره تعاون روستایی گناباد از ۲۰ اردیبهشت ماه با آغاز فصل برداشت جو خرید تضمینی این محصول را آغاز کرد و تاکنون هزار و۵۰ تن جو خریداری شده است.

 رضا زاده تصریح کرد: باتوجه به نرخ مصوب به ازاء هر کیلو جو ۱۰۳۰ تومان به کشاورزان پرداخت می شود.

 رئیس اداره تعاون روستایی گناباد افزود: در سال ۹۵ هزار و۲۷۰ تن جو خریداری شد و امسال به لطف بارندگی های زیاد و افزایش تولید بیش بینی می کنیم بیش از هزار و۵۰۰ تن جو از کشاورزان خریداری کنیم.

 وی خاطرنشان کرد: هم اکنون در بازار گناباد به صورت نقدی جو کیلویی ۸۵۰ تومان در حال خرید وفروش است.

مهر

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید