امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
دوشنبه, 01 مهر 1398 11:53
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

اطاعت از ولی فقیه تنها منحصر درمسائل نماز و روزه نیست

امام جمعه گناباد گفت: اطاعت از ولی فقیه و نماینده امام زمان منحصر در مسائل نماز، روزه، خمس ، حج و زکات نیست در تمامی امور سیاسی، اجتماعی فرهنگی، نظامی و اقتصادی واجب است به دستورات رهبر و نماینده امام زمان عمل کنیم.

به گزارش گناباد20، حجت‌الاسلام حسن صادقی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته گناباد بیان کرد: آقا فرمودند باید نسبت به جنس ایرانی تعصب داشت و وظیفه ما این است که به این دستور مقام معظم رهبری عمل کنیم چرا که با اطاعت از این دستور بسیاری از مشکلات بر طرف می‌شود.

خطیب جمعه گناباد با بیان اینکه توصیه مقام معظم رهبری این بود که فروشنده کالای ایرانی بفروشد مصرف‌کننده نیز کالای ایرانی بخرد و تولیدکننده ایرانی نیز نسبت به افزایش کیفیت کالای خود بکوشد، گفت: اگر این توصیه‌ها اجرایی شود اقتصاد کشور تقویت می‌شود و کشور از بیگانگان بی‌نیاز می‌شود.

امام جمعه گناباد گفت: اطاعت از ولی فقیه و نماینده امام زمان منحصر در مسائل نماز، روزه، خمس ، حج و زکات نیست در تمامی امور سیاسی، اجتماعی فرهنگی، نظامی و اقتصادی واجب است به دستورات رهبر و نماینده امام زمان عمل کنیم.

صادقی بااشاره به کشتار فلسطینی‌ها توسط رژیم اشغالگر قدس گفت: در جمعه گذشته ملت فلسطین به نشانه اعتراض نسبت به غصب سرزمینشان توسط اسراییل راهپیمایی کردند که 17 نفر شهید و عده‌ی زیادی مجروح شدند در این شرایط به جای آنکه کشورهای عربی از مردم فلسطین حمایت کنند ولیعهد عربستان در سفر به آمریکا از موجودیت اسراییل دفاع و ایران را تهدید کرد.

خطیب جمعه گناباد ادامه داد: ولیعهد عربستان در سفر به آمریکا از ترامپ خواست که نیروهای آمریکا در سوریه بمانند و ترامپ اعلام کرد در صورتی در سوریه می‌ماند که هزینه ارتش آمریکا تامین شود و ولیعهد عربستان 4 میلیارد دلار دوشیده شد.

صادقی با اشاره به تهدید ایران و به رسمیت شناختن موجودیت اسراییل از جانب ولیعهد عربستان اضافه کرد: به کوری چشم آمریکا و ال سعود هر روز بر قدرت و اقتدار جمهوری اسلامی افزوده می‌شود و مردم فلسطین نیز با قدرت و آگاهی بیشتری نسبت به از بین بردن اسراییل مصمم‌تر هستند.

خطیب جمعه گناباد با اشاره مراسم اعتکاف در آغاز هفته جاری گفت: همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند در طول انقلاب هم ریزش و هم رویش صورت گرفته است و جوانانی که 3 روز روزه گرفتند و از هوی و هوس خود گذشتند و در مراسم اعتکاف شرکت کردند از رویش‌های انقلاب هستند گرچه عده‌ای نیز به دین بی‌اعتنا و فاسد و معتاد شده‌اند و یا برخی از مقامات سوء استفاده‌های مالی و اختلاس کردند که ریزش به حساب می‌آیند

منبع:فارس

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید