امروز: چهارشنبه, 24 مرداد 1397 05:28
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

برخی مدیران گناباد جسارت تصمیم گیری ندارند

نبی-پور-فرماندار-گناباد 215فرماندار گناباد گفت: برخی مدیران دستگاههای اجرایی این شهرستان از جسارت لازم در تصمیم گیری برخوردار نیستند و در بسیاری مواقع حل مشکلات ارباب رجوع را منوط به دستور فرماندار می دانند.
 

به گزارش گناباد20، محمد علی نبی پور در مراسم تجلیل از خبرنگاران افزود: مدیران دستگاههای اجرایی باید قدرت تصمیم گیری داشته باشند و نباید تصمیم گیری نهایی در امور را منوط به تصمیم فرماندار بدانند.

وی با اشاره به اینکه مهم این است که به خاطر اهمیت کار خبرنگاران و گرامیداشت روز خبرنگار نشستی داشته باشیم، عنوان کرد: ارزش قلم در مکتب ما به اندازه‌ای است که خداوند به آن قسم می‌خورد و این واقعیتی است که خبرنگاران، مخاطبان و مسئولین باید درک کنند.

نبی پور افزود: متأسفانه جامعه بیشتر به دنبال اخباریست که حواشی بیشتری دارد و این مسئله به دلیل آسیب‌های اجتماعی که امروز در جامعه افزایش یافته، است.

وی با بیان اینکه اگر مطالبی که رسانه ها ارائه می کنند صحیح و اصولی باشد، مسئولین را وادار به تامل می‌کند، تأکید کرد: سیستم اداری ما تمرکز گرا و قائم به شخص است و برای این برخی مدیران شهرستان گزارشی از کارهایشان ارائه نمی‌کنند و حتی این موضوع باعث می‌شود که مدیران برای ارائه گزارشی از عملکرد مثبت شان هم تعلل کنند.


وی مطالبه گری عمومی در گناباد را بسیار ضعیف توصیف کرد و گفت: مردم این شهرستان بیشتر به صورت پنهانی به انتقاد می پردازند و از مطالبه گری عمومی پرهیز می کنند.


وی با اشاره به انتقاد خبرنگاران از تعامل ناکافی تعدادی از مدیران دستگاههای اجرایی گناباد اظهار کرد: سیستم های مدیریتی برخی ادارات تمرکز گرا و قائم به شخص است و بسیاری از مسئولان از اختیارات خود در تعامل با رسانه ها استفاده نمی کنند

 

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید