آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

امضای تفاهم‌نامه بین دانشگاه علمی کاربردی کاخک با چینی تقدیس

01در راستای تعامل بین صنعت و دانشگاه یک تفاهم نامه همکاری فی ما بین دانشگاه علمی کاربردی کاخک و شرکت صنایع چینی تقدیس به امضا رسید.
به گزارش گناباد20، رضا مقیمی کاخکی، رئیس دانشگاه علمی کاربردی کاخک در گفتگویی با بیان اینکه دانشگاه های علمی کاربردی دانشگاه های نسل سوم است، گفت: این دانشگاه ها آموزش را در عرصه به منصه ظهور می‌رساند و در آن دانشجو همزمان با آموزش‌های تئوریک از نظر عملی نیز تقویت می‌شود.
 
وی با بیان اینکه این تفاهم نامه در واقع یک تعامل دو سویه است، افزود: طی این تفاهم نامه هم بخش صنعت از دانشگاه بهره برده و هم دانشگاه می‌تواند به صورت واقعی و عملی از زمینه‌هایی که صنعت است استفاده کند.
 
مقیمی کاخکی ادامه داد: اجرای پروژه‌های تحقیقاتی کاربردی مورد نیاز شرکت، تربیت نیروی انسانی متخصص در قالب دوره‌های مصوب، برگزاری دوره‌های آموزشی کوتاه مدت به منظور ارتقای توان علمی نیروهای شرکت در مراکز تحقیقاتی، آموزشی و صنعتی از جمله مفاد این تفاهم نامه است.
 
رئیس دانشگاه علمی کاربردی کاخک اضافه کرد: این دانشگاه نیز در مقابل متعهد گردید که در جهت برآوردن نیازهای آموزشی و پژوهشی شرکت تلاش کرده و همچنین برای دانشجویان معرفی شده از سوی شرکت در قالب مقررات موجود و براساس قراردادها برای هر مقطع تحصیلی ، تسهیلاتی را در نظر بگیرد.
 
مقیمی کاخکی خاطرنشان کرد: ما آمادگی کامل را داریم که برای تمام شرکت های صنعتی و خدماتی در جهت افزایش توان علمی و تخصصی با انعقاد تفاهم نامه، همکاری متقابل نمائیم.
 
وی با اشاره به امضای تفاهم نامه با مرکز رشد فناوری گناباد، عنوان کرد: براساس این تفاهم نامه در جهت شناسایی و جذب دانشجویان خلاق و ایده پرداز، دفتر رشد فناوری در این دانشگاه راه اندازی شده است.
 
کاخکی اضافه کرد: یک تفاهم نامه نیز با اداره بهزیستی گناباد جهت برگزاری دوره‌های علمی، فرهنگی و اجتماعی نیز به امضاء رسیده است.
 
رئیس دانشگاه علمی کاربردی کاخک همچنین بیان کرد: بزودی جهت استفاده از تجربیات کارآفرینان و متخصصین دانشگاهی نیز دفتر مشاوره کارآفرینی در محل این مرکز راه اندازی می‌شود.
 
برای ارتقای سیستم آموزشی کشور تلاش کرده ایم
 
مدیرعامل شرکت صنایع چینی تقدیس نیز اظهار کرد: این شرکت هر اقدامی را برای ارتقای سیستم آموزشی کشور انجام و تاکنون تمام امکانات را در اختیار دانشجویان قرار داده است.
 
میرعباس بهبهانی افزود: اگر نیروهایی که در دانشگاه آموزش می بیند نیروهای خوبی باشد ما در این شرکت از آنها استفاده می کنیم.
 
وی با بیان اینکه رشته های سرامیک، کامپیوتر و طراحی از جمله رشته های مورد نیاز این شرکت است، گفت: بیشترین نیروهای تخصصی سرامیک در آزمایشگاه‌های کنترل کیفی، تهیه مواد و قسمت خام این شرکت قابل استفاده بوده و با گسترش این شرکت نیز برای رشته‌های کامپیوتر و طراحی با کامپیوتر نیز به نیروهایی نیاز خواهیم داشت.
 
مدیرعامل شرکت صنایع چینی تقدیس تأکید کرد: بایستی در جهت افزایش علمی و تخصصی نیروهایی که از نظر تجربی اطلاعات کافی را دارند اقدام شود.
ایسنا

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تلگرام-گناباد20.jpg02
محل تبلیغ شما
منتظر تبلیغات شما هستیم
براي درج تبليغات خود با ما(ارتباط با ما)تماس بگيريد
متن و عكس تبليغ خود را به آدرس info@Gonabad20.ir ارسال نمائيد