امروز: یکشنبه, 28 مرداد 1397 02:30
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

رکورد شکنی عکاس گنابادی در جشنواره بین المللی تاجيكستان

عكسهاي عكاس گنابادي با رکورد 9 عکس به جشنواره بین المللی عکس AQUA کشور تاجیکستان راه يافت.

ادامه مطلب...

سطح ۳ حوزه از اول شهریور راه اندازی می شود

مدیر حوزه علمیه گناباد:مجوز سطح ۳ که معادل کارشناسی ارشد می باشد برای گناباد گرفته ایم و سطح ۳ را از اول شهریور ماه راه اندازی می شود.

ادامه مطلب...

اهدای خون در گناباد باید افزایش چشمگیری داشته باشد

مدیرکل انتقال خون خراسان رضوی گفت: اهدای خون در گناباد باید افزایش چشمگیری داشته باشد تا پشتوانه قویی برای بیمارستان باشد.

ادامه مطلب...

گناباد در مرز خشکسالی 20 ساله

خشکسالی شهرستان گناباد در حال 20 ساله شدن است و مردمانی که گذشته گناباد را به یاد دارند تا به امروز می‌‍توانند گواهی دهند که خشکسالی‌های متوالی چه بر سر این شهر آورده است.

ادامه مطلب...

اعتراض مرغداران گنابادی در پی قطع برق

جمعی از مرغداران گنابادی در پی قطع ناگهانی برق توسط اداره برق و تلف شدن بیش از 6000 قطعه مرغ، مقابل آن اداره اعتراض و تجمع کردند.

ادامه مطلب...

هر مسوولی به‌اندازه مسؤولیت خود باید پاسخگو باشد

 فرمانده نیروی انتظامی خراسان رضوی گفت:هر مسوولی به‌اندازه مسؤولیت خود باید پاسخگو باشد و هیچ بهانه‌ای برای سلب مسؤولیت از خود پذیرفته نيست.

ادامه مطلب...

اطاعت از ولی فقیه تنها منحصر درمسائل نماز و روزه نیست

امام جمعه گناباد گفت: اطاعت از ولی فقیه و نماینده امام زمان منحصر در مسائل نماز، روزه، خمس ، حج و زکات نیست در تمامی امور سیاسی، اجتماعی فرهنگی، نظامی و اقتصادی واجب است به دستورات رهبر و نماینده امام زمان عمل کنیم.

ادامه مطلب...

دستاورد مهم حمایت از کالای ایرانی حفظ اشتغال است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی گفت: حفظ و افزایش اشتغال و رونق تولید از دستاوردهای مهم تحقق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی در نامگذاری امسال به عنوان 'سال حمایت از کالای ایرانی' است.

ادامه مطلب...

شهرک توحید، فرزند ناتنی شهر گناباد

حاشيه نشيني در بسياري از كلان شهرهاي ايران قصه‌ای تكراري شده است، معضلي عظيم كه راه حل كوتاه مدتي نداشته و اقتصاد، فرهنگ و امنيت را به چالش كشيده است.

ادامه مطلب...

بیش از سه هزار متر شبکه آبفای شهری گناباد اصلاح شده است

رئیس اداره آب و فاضلاب شهری گناباد از اصلاح و توسعه سه هزار و 200 متر شبکه آبرسانی و نوسازی و بهسازی 350 فقره انشعاب آب مناطق شهری این شهرستان از ابتدای امسال تاکنون خبر داد.

ادامه مطلب...