امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
چهارشنبه, 26 دی 1397 10:32
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

پردیس دانشگاه گناباد سال 97 به بهره برداری می رسد

رئیس دانشگاه عالی گناباد گفت: تمامی پروژه های پردیس این دانشگاه تاکنون پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته و پیش بینی ما این است که سال 97 به بهره برداری برسد.
 به گزارش گناباد20، حسین نجاری در حاشیه بازدید خبرنگاران از طرح های عمرانی در حال احداث دانشگاه گناباد ، با بیان این مطلب گفت: دانشکده علوم این دانشگاه با زیربنای هشت هزار و 500 متر مربع تاکنون 70 درصد پیشرفت فیزیکی داشته که می توانست امسال به بهره برداری برسد ولی ترجیح دادیم همزمان با تکمیل سایر پروژه ها و فضاهای سایت آموزشی مورد بهره برداری قرار گیرد.

وی ادامه داد: سالن ورزشی این دانشگاه نیز یکی از سالن های بزرگ ورزشی گناباد بوده که با زیربنای حدود 4 هزار متر مربع دارای پیشرفت فیزیکی بیش از 80 درصد می باشد.


دانشگاهی معمولا فضاهای ورزشی و فوق برنامه با تأخیر انجام می شود ولی تأکید ما این بوده که این پروژه ها نیز همزمان با فضاهای آموزشی به بهره برداری برسد.

رئیس دانشگاه گناباد افزود: آزمایشگاه مرکزی این دانشگاه به شبکه آزمایشگاهی کشور متصل شده و زیربنای آن نیز سه هزار و 500 متر مربع بوده که بیش از 60 درصد پیشرفت فیزیکی دارد؛ همچنین ساخت مسجد و مجتمع فرهنگی نیز از سال گذشته آغاز که آن نیز با پیشرفت 50 درصدی مواجه بوده است.

نجاری با اشاره به اینکه سردر دانشگاه که بر اساس طرح های بومی و محلی منطقه طراحی شده تقریبا به اتمام رسیده است، گفت: در طول سال گذشته 25 هزار اصله نهال با همکاری سازمان های مردم نهاد در محیط دانشگاه کاشت شده و همچنین بلوارکشی و محوطه سازی برای فاز اول به پایان رسیده و جهت آسفالت آن نیز قراردادی با شهرداری گناباد بسته شده است.

وی با بیان اینکه در طول سال گذشته خدمات رفاهی دانشجویی را افزایش داده ایم ، اضافه کرد: در حال حاضر پوشش خوابگاهی مناسب و کاملی داریم ولی به دلیل اینکه فضای مناسبی برای دانشجو فراهم نیست و هزینه های خوابگاه نیز بالا است ، با دعوتی که از رئیس صندوق رفاه دانشجویی وزارت داشته ایم ایشان قول تأسیس یک خوابگاهی را داده اند.

دانشگاه یکی از شاخصه های توسعه یافتگی هر شهر است

وی دانشگاه را یکی از شاخصه های توسعه یافتگی هر شهر دانست و خاطرنشان کرد: امروزه به دلیل کاهش جمعیت جوان کشور، ماندگاری و جذب دانشجو مثل گذشته نیست که در این مبحث دانشگاه هایی موفق خواهند بود که خدمات کیفی و ارزان تری را به دانشجو ارائه دهد.

رئیس دانشگاه گناباد تأکید کرد: در حوزه اساتید تلاش شده که اساتید خوبی جذب شود؛ البته فراخوان نیمه متمرکز سراسری کشور در 15 شهریور ماه جاری مجددا شروع می شود و کسانی که مایل به همکاری با این دانشگاه باشند حتما ثبت نام نمایند.

نجاری عنوان کرد: چارت سازمانی دانشگاه نیز در طول سال گذشته از 302 پست سازمانی به 360 پست ارتقا یافته که در یک بازه زمانی پنج ساله جذب خواهند شد.
رئیس دانشگاه گناباد افزود: هم اکنون حدود دو هزار و 600 دانشجو در 22 رشته در این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند و با بهره برداری کامل از این پردیس، ظرفیت پذیرش حدود پنج هزار دانشجو را خواهیم داشت.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید