امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
چهارشنبه, 21 آذر 1397 12:20
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

مراسم تقدیر از اساتید دانشگاه پیام نور گناباد برگزار شد

01مراسم گرامیداشت هفته معلم با حضور اساتید، مسئولان دانشگاهی و جمعی از دانشجویان در محل سالن اجتماعات دانشگاه پیام نور گناباد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور گناباد، در این مراسم که جمعی از اساتید دانشگاه، معاون فرماندار و همچین روئسای مراکز آموزش عالی این شهرستان حضور داشتند، دکتر عجم، رییس دانشگاه پیام نور گناباد ضمن عرض تبریک هفته معلم بزرگداشت مقام معلم، با بیان سووالاتی در خصوص اهمییت معلمی گفت: چرا مقام معلم بسیار بالا است؟ و اینکه معلمی شغل انبیاء را دارد  دلیل ان چیست؟
وی در ادامه به تبیین ویژگی بحث فنی معلم یا استاد و مهارتهای تخصصی که یک معلم یا استاد نیازدارد، پرداخت و تأکید کرد: معلم مهارتهای تخصصی را از طریق مطالعه کتب علمی و تخصصی دانشگاه بدست می آورد و از طریق مطالعه نظریه ها، قوانین علمی رشته مربوطه و نظریه های تدریس و یادگیری حاصل می شود.
دکتر عجم با عنوان اینکه مهارت دیگر یک استاد موفق مهارتهای مدیریت کلاس، تعامل با دانشجویان و چگونگی تنظیم وقت مباحثه و گفتگو در کلاس  است، اضافه کرد: استاد در کلاس درس می تواند شوق آفرین باشد، ایجاد انگیزه کند و با دل و روح و جان دانشجویان ارتباط برقرار کند.
وی تصریح کرد: استاد می تواند با استفاده از مهارتهای کسب شده خود، دانشجویان را به حدی کمک کند که مشتاق باشند در کلاس درس حضور داشته، بدون اینکه در کلاس حضور و غیابی شود.
در ادامه این مراسم به مناسبت ایام گرامیداشت هفته معلم با اهدای لوح سپاس از اساتید تقدیرشد.
02

03
04
 
روابط عمومی دانشگاه پیام نور گناباد

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید