امروز: دوشنبه, 28 خرداد 1397 13:37
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

جشنواره سراسری نوای رضوی ویژه دانشگاهیان در گناباد آغاز شد

جشنواره-نوای-رضوی-گناباد-4دومین دوره جشنواره سراسری سرود، همخوانی و تواشیح نوای رضوی از سری جشنواره های بین المللی امام رضا (ع) سه شنبه شب به میزبانی مجتمع آموزش عالی گناباد آغاز شد.

 95.9.23
فرهنگ و معارف عالم آل محمد (ص) امام رضا(ع)، پشتوانه مهم فرهنگ عمومی
رئیس مجتمع آموزش عالی گناباد در آغاز این مراسم گفت: فرهنگ و معارف عالم آل محمد (ص) امام رضا (ع) پشتوانه مهم فرهنگ عمومی و چشمه جوشان سبک زندگی ایرانی و اسلامی است و باید از ظرفیتهای بخشهای مختلف و از جمله مراکز آموزش عالی در این زمینه بهره گرفت.
جشنواره-نوای-رضوی-گناباد-4


وی تأکید کرد: حضور منور و معنوی امام رضا (ع) در سرزمین ایران اسلامی افتخاری بزرگ را نصیب مردم کرده است که در مسیر ترویج آموزه‌هایی از فرهنگ و سبک زندگی اسلامی اقداماتی مؤثری برداشته شود چراکه آسیب فرهنگ در تمامی کشورهای اسلامی، فرهنگ عمومی و سبک زندگی است.
دکتر حسین نجاری ادامه داد: باید ضمن شناسایی گسست های فرهنگی که جامعه را تهدید می کنند از تعالیم اهل بیت (ع) و از جمله سیره رضوی برای رفع این معضلات استفاده کرد.
وی با بیان اینکه  جشنواره بین‌المللی رضوی نقش مهی در فرهنگ عمومی و سبک زندگی اسلامی دارد، تصریح کرد: این جشنواره می‌تواند فرهنگ مردم را ارتقاء دهد و از طریق این جشنواره می‌توان سیره زندگانی امام رضا (ع) را در بین مردم تبیین کرد تا آن‌ها ادامه‌دهندگان مسیر حق آن حضرت باشند.
چهاردهمین جشنواره بین المللی امام رضا (ع) همزمان با میلاد حضرت معصومه (س) و آغاز دهه کرامت سال جاری در 31 استان کشور و دو هزار و 400 نقطه از 77 کشور دنیا برگزار شد و به دلیل همزمانی این جشنواره با زمان تعطیلی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی بخش دانشگاهی این جشنواره در طول سال تحصیلی برگزار می شود.

در ادامه این مراسم گروههای شرکت کننده زیر به ترتیب قرعه به اجرای برنامه خود پرداختند.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید