امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
جمعه, 23 آذر 1397 03:13
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

راهکار برطرف شدن مشکلات جامعه اجرای شعار سال است

عضو كميسيون امنيت ملي و ساست خارجي مجلس شوراي اسلامي و نماينده مشهد در گناباد گفت:راهکار برطرف شدن مشکلات جامعه، فقط اجرای شعار سال یعنی اقدام و عمل است.

به گزارش گناباد20، حسين كريمي قدوسي چهارشنبه شب در مراسم گرامی داشت سالروز عملیات غرورآفرین والفجر ۸ در محل مصلی امام خمینی(ره) گناباد طي سخناني اظهار کرد:

در سال اقدام و عمل, مسئولین به وظیفه خود به خوبی عمل نکردند و حرف, نیاز امروز جامعه نیست بلکه باید عمل کرد و وارد میدان عمل شویم.

بایستی نیروهای جهادی و انقلابی جهت حل مشکلات مردم به صحنه بیایند.

فتنه سال88 توسط مسئولین خود شیفته و میل به زینت دنیا ایجاد شد و رقم خورد.

امروز مشکل تولید نداریم,بلکه مشکل فروش محصولاتمان چه در داخل و چه در خارج رو داریم.

در سال اقدام و عمل, بعلت واردات بی رویه 20 درصد تولید به زمین خورده است و حل مشکل تولید این است که بایستی جلوی بی رویه واردات را گرفت.

نقد ما نقد توام با خیر خواهی است و این است که میخواهیم کمک کنیم.

معضل دیگر معضل بزرگ موسسات مالی و اعتباری است و پول هایی که در این موسسات جابجا شده است توسط یک نفر انجام شده است و تمام تراکنش های مالی آن زیر نظارت بانک مرکزی است, چرا با او برخورد نمی کنند و نگرانی مردم را برطرف نمی کنند.

کریمی قدوسی افزود:

شبکه مفاسد اقتصادی هم براحتی قابل شناسایی است و سیستم تراکنش بانکها زیر نظر بانک مرکزی است و مدیر کنترل بانک متوجه جابجایی های مالی میشود، پس چرا برخورد نمی کنند؟

یکی از راهکارهای موثر دیگر برای بهبود اوضاع ، مشخص نمودن مشکلات و واگذاری آن به قوای سه گانه است که هرکدام در حیطه وظایف خود بایستی به آن بپردازند و باید صادقانه جهت حل مشکلات معیشتی با مردم سخن گفت.

یکی از قوایی که کمتر به میدان آمده برای ایجاد ثبات در نظام اداری، پولی و بانکی قوه قضائیه است.

قوه قضائیه با همه فشارهایی که به او وارد بود، برخوردش با مفاسد در مرحله اول خوب بود ولی کفایت نمی کند و بایستی از طریق قانون که مدعی العموم است محکم تر برخورد کند.

مدیری که نمیتواند کار مردم را بدرستی انجام دهد بایستی استعفا دهد و جواب بدهد.

یکی از موثر ترین راهها برای ثبات در نظام مدیریتی،اقتصادی و پولی مدعی العموم است که دستگاه قضایی باید سیستمی را تبیین کند اما این سیستم نباید سلیقه ای باشد و برخورد کند تا نظم به جامعه برگردد که در صورت برخورد، باعث افزایش امید در جامعه و مردم می شود.

با خیر خواهی خدمت آقای رئیس جمهور عرض میکنم که در آستانه دهه ی فجر بهتر بود که این سخنان را نمی گفتید که عرض کردند رژیم گذشته به این دلیل همه چیز را از دست داد که صدای مردم را نشنید و بیائید مطالبه و خواست مردم را به خوبی بشنویم ،

که به ایشان عرض می کنم این سخنان را چه کسی غیر از شما باید بشنود و مردم به شما اعتراض دارند و اعتراض معیشتی مردم که به دست قوه مجریه است و شمائید که بایستی مشکلات مردم را حل کنید چون در انتخابات به مردم قول داده اید و بایستی به مردم جواب دهید نه مخالف خوانی کنید و بایستی پاسخگو باشید ،باید اعتماد مردم به نظام حفظ شود.

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید