امروز: دوشنبه, 03 ارديبهشت 1397 15:43
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

غبارروبی 103 مسجد در گناباد

01رییس اداره تبلیغات اسلامی گناباد:مردم مناطق شهری و روستایی این شهرستان با غبار روبی و عطرافشانی 103 مسجد این شهرستان در دهه تکریم و نکوداشت مساجد، به استقبال ماه مبارک رمضان رفتند.

به گزارش گناباد20،حجت الاسلام محمدرضا رحمانی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: برنامه غبارروبی و عطرافشانی مساجد در آستانه ماه مبارک رمضان در مساجد فعال و دارای هیات امنا و کانون های فرهنگی گناباد با مشارکت آحاد مردم و نمازگزاران انجام شد.

 

وی اظهار کرد: همچنین بالغ بر 160 مبلغ دینی در آستانه ماه مبارک رمضان به مناطق مختلف شهرستان گناباد اعزام شدند.


حجت الاسلام رحمانی اظهارز کرد: از این تعداد 80 مبلغ اعزامی به روستاها و 80 مبلغ در مناطق شهری گناباد در ماه مبارک رمضان به تبلیغ علوم دینی می پردازند.


وی برگزاری همایش طلایه داران هدایت، نشستهای جزء خوانی توسط قاریان ممتاز گناباد و برگزاری جلسات فرهنگی و گفتمان دینی در مساجد را از دیگر برنامه های اداره تبلیغات اسلامی گناباد در ماه مبارک رمضان برشمرد.


وی خاطر نشان کرد: نشستهای تفسیر قرآن در 92 پایگاه شامل 2 پایگاه تخصصی توسط ائمه جماعت گناباد و کاخک و 90 پایگاه توسط سایر مبلغان و روحانیون اعزامی در این مدت برگزار می شود.


دهه آخر ماه شعبان به عنوان دهه نکوداشت و تکریم مساجد نامگذاری شده است.
از مجموع 210 مسجد در مناطق شهری و روستایی شهرستان گناباد 103 مسجد فعال و دارای امام جماعت است.

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید