امروز: چهارشنبه, 24 مرداد 1397 05:28
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

راهیابی اثر هنرمند گنابادی به جشنواره های بین المللی فرانسه و بولیوی

رئیس انجمن سینمای جوانان گناباد گفت: فیلم کوتاه 'منطقه ایکس' ساخته هنرمند عضو این انجمن به جشنواره های بین المللی فیلم فرانسه و بولیوی راه یافت.
 

محمد برادران روز یکشنبه در گفت و گويي افزود: این فیلم کوتاه ضمن رقابت با 50 فیلم کوتاه از دیگر کشورها در جشنواره بین المللی فیلم کوتاه فرانسه و نمایش در دانشگاه سنت دنیس پاریس، در چهارمین جشنواره بین المللی فیلم صلح که شهریورماه جاری در شهر لاپاز بولیوی برگزار می شود، حضور خواهد یافت.


وی گفت:‌ فیلم کوتاه منطقه ایکس، نگاهی نمادین به وجود حصارهایی دارد که تنها جلو پرواز پرنده ها را می گیرد ولی موجوداتی مثل مار و عقرب بدون هیچ مشکلی از آن گذر می کنند. یعنی به عبارتی این حصار فقط مانعی برای انسانیت و آزادگی است و موجودات پلید می توانند به راحتی از آن عبور کنند.


وی اضافه کرد:‌ این اثر به نویسندگی و کارگردانی علی اکبر اسماعیلی تهیه شده که صدابرداری آنرا محمد برادران و تصویربرداری آن را امیررضا صباغیان بر عهده دارد و علیرضا اصولی ایفاگر نقش تنها بازیگر آن است.


فیلم کوتاه منطقه ایکس، پیش از این به جشنواره های بین المللی فیلم کشورهای آرژانتین، مکزیک، ونزوئلا و کلمبیا نیز راه یافته بود.


انجمن سینمای جوانان گناباد در زمینه های آموزش عکاسی، کارگردانی، فیلمنامه نویسی، تدوین، صدابرداری و صداگذاری، تصویر برداری، فیلم داستانی، مستند و تجربه گرا فعالیت می کند.

ايرنا

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید