امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
سه شنبه, 30 بهمن 1397 23:39
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

یکی از پروژه های اشتغال زایی گناباد کاشی هستي است

یکی از پروژه های اشتغال زایی شهرستان که می تواند سهم مهمی در حوزه صنعت داشته باشد ، پروژه کاشی هستي بركت گناباد است است.

به گزارش گناباد20 و به نقل ازخبرگزاري مهر ،رئیس اداره صنعت، معدن وتجارت گناباد گفت: حوزه صنعت دارای بیشترین شغل پایدار در این شهرستان است و در حال حاضر ۳۳ درصد شاغلین در این حوزه هستند.


وي اظهار کرد: یکی از پروژه های اشتغال زایی گناباد که می تواند سهم مهمی در این خصوص داشته باشد ، پروژه کاشی این شهرستان است.

وی افزود: در حال حاضر به این پروژه ۲۰ میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده و مبلغ ۷ میلیارد آن در هفته گذشته بود که با این تسهیلات امیدواریم به زودی شاهد راه اندازی این کارخانه باشیم.

رئیس اداره صنعت، معدن وتجارت گناباد ابراز کرد: میزان اشتغال مستقیم در بخش صنعت و معدن سه هزارو ۶۱۸ نفر است که با احتساب اشتغال بخش تجارت به رقم هشت هزار و ۶۲۶ نفربراساس آمار تامین اجتماعی می‌رسد که در مجموع ۳۳ درصد اشتغال شهرستان را به خود اختصاص داده است.

وی با اشاره به تسهیلات ارائه شده به واحدهای مختلف تصریح کرد: سال گذشته ۱۹ میلیارد تومان در قالب ۲۲ طرح و واحد صنعتی تسهیلات رونق تولید پرداخت شده است ودر سال جاری از ۲۸.۸ میلیارد تومان در قالب ۲۶ طرح و واحد صنعتی مصوب شده که تاکنون ۱۵.۵ میلیارد آن پرداخت شده است.

ایزدی خاطرنشان کرد: در سال ۹۶ از محل تسهیلات توسعه روستایی ۳ طرح به مبلغ ۲.۵ میلیارد تومان معرفی که تاکنون مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان آن پرداخت شده و از محل تسهیلات تبصره ۱۸ نیز ۱۰ طرح کوچک تولیدی و صنفی به مبلغ ۱ میلیارد تومان با اشتغال ۲۳ نفر به کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان معرفی شده‌اند.

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید