امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
چهارشنبه, 29 اسفند 1397 01:16
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

4واحد صنعتي و يك مدير گنابادي نمونه استاني شدند

81219960-5793443رییس اداره صنایع و معادن گناباد از انتخاب مدیر نمونه دولتی و پیشکسوت نمونه از گناباد خبر داد و افزود: مهندس صفایی فرماندار گناباد مدیر نمونه دولتی استان  و مهندس مرادی مدیر عامل صنایع چینی تقدیس به عنوان پیشکسوت نمونه استان انتخاب شدند.
 
93.4.7
مهندس محمدرضا رادفر از نمونه استانی شدن ۴ واحد صنعتی معدنی در گناباد خبر داد و افزود: از بین ۶ هزار و ۸۵۰ واحد فعال صنعتی و معدنی استان خراسان رضوی، ۴۵ واحد صنعتی معدنی در استان نمونه شدند که از این میان ۴ واحد از شهرستان گناباد به عنوان نمونه استانی انتخاب شدند.
وی گفت: شرکت شانه عقیق در زمینه تولید شانه و ظروف مقوایی، شرکت فرآورده های دیرگداز در زمینه آجر نسوز و فرآورده های قلیایی نسوز، شرکت کانی فرآور طوس بهره‎بردار معدن کائولن رخ سفید و شرکت صنایع چینی تقدیس در زمینه تولید انواع ظروف چینی،  ۴ واحد صنعتی و معدنی نمونه گناباد است.

 
حدود 10 درصد واحد های صنعتی و معدنی نمونه خراسان رضوی در گناباد فعالیت می کنند
گناباد- ایرنا- رییس اداره صنعت ،معدن و تجارت گناباد گفت: از بین 45 واحد صنعتی نمونه فعال خراسان رضوی چهار واحد صنعتی در این شهرستان استقرار دارند.
8001219960-5793443
 
محمد رضا رادفر یکشنبه در آستانه روز صعت و معدن در گفت و گو با ایرنا افزود: کارخانه بزرگ چینی تقدس با ظرفیت 9 هزار و 500 تن انواع ظروف چینی در سال و اشتغال یک هزار نفر بصورت مستقیم از فعال ترین واحد های نمونه خراسان رضوی است که در گناباد فعالیت می کند.
وی اظهار کرد: کارخانه تولید شانه و ظروف مقوایی ˈشانه عقیقˈ ، کارخانه آجر نسوز و فراورد های قلیایی نسوز (دیرگذاز) از دیگر واحد های فعال نمونه گناباد در خراسان رضوی است که سالانه حدود 30 هزار تن تولیدات آنها برای مصارف داخلی و بازارهای کشورهای همجوار صادر می شود.
وی ادامه داد :در این دو واحد حدود 170 نفر بصورت مستقیم مشغول بکار می باشند و جز واحد های نمونه استانی به شمار می روند.
رییس اداره صنعت، معدن و تجارت گناباد در ادامه گفت: بیش از 160 واحد صنعتی در این شهرستان فعال هستند که نسبت به دیگر واحدهای مناطق کشور از مشکلات کمتری برخوردار می باشند.
وی اظهار کرد: یکی از عمده نیاز های واحد های صنعتی شهرستان گناباد استقرار بانک صنعت و معدن ، تامین نقدینگی مورد نیاز برخی واحد های و همچنین با توجه به دوری از بازارهای مصرف، تخفیف مالیات است.
وی گفت: در یک سال گذشته بیش از سه میلیون و 300 هزار دلار انواع کالا از واحد های صنعتی و معدنی این شهرستان به خارج از کشور صادر شده که از نظر وزنی 282 درصد و از نظر ارزی 10 درصد نسبت به سنوات قبل رشد داشته است.
وی افزود: عمده مقصد صادرات کالاهای تولیدی شهرستان گناباد را کشورهای روسیه ، ترکیه ، چین ، مالزی ، امارات متحده عربی ، عربستان و سوئد تشکیل می دهند.

 
 

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید