امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
چهارشنبه, 29 اسفند 1397 01:22
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

بهره وری نیروی کار در گناباد مطلوب ارزیابی شد

 رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: بر اساس سند مطالعات آمایش سرزمینی استان که توسط جهاد دانشگاهی تهیه شده، بهره وری نیروی کار در شهرستان گناباد بالاست که از بالا بودن سهم اشتغال بخش های صنعت،معدن و خدمات نشات می گیرد.

93.3.30
به گزارش روز پنجشنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی این سازمان، ˈراضیه علیرضاییˈ درنشستی با مسوولان گناباد افزود: در این شهرستان 170 واحد دارای پروانه بهره برداری با اشتغال سه هزار و 517 نفر و سرمایه گذاری 875 میلیارد ریال فعالیت می کنند.
وی اظهار کرد: در شهرستان گناباد تاکنون 140 جواز تاسیس و توسعه با سرمایه گذاری پنج هزار و 9 میلیارد ریال و اشتغال چهار هزار و 974 نفر صادر شده است.
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: گناباد دارای یک شهرک صنعتی به مساحت 86 هکتار است که 33 واحد صنعتی آن به بهره برداری رسیده و چهار واحد نیز در حال احداث است.
علیرضایی افزود: گناباد از دو ناحیه صنعتی برخوردار است که در ناحیه صنعتی کوثر این شهرستان که دارای وسعتی به مساحت 263 هکتار است ، 14 واحد صنعتی به بهره برداری رسیده و سه واحد نیز در حال احداث است.
وی بیان کرد: در ناحیه صنعتی کاخک شهرستان گناباد به مساحت 98 هکتار نیز یک واحد صنعتی به بهره برداری رسیده و شش واحد در حال احداث است.
وی ارزش واقعی سرمایه گذاری واحدهای صنعتی و معدنی در شهرستان گناباد را دو هزار و 700 میلیارد ریال عنوان کرد.
علیرضایی گفت: پارسال سه هزار و 300 تن کالا به ارزش 3.3 میلیون دلار از گناباد صادر شده است که پیش بینی می شود این رقم در پایان امسال به سه هزار و 500 تن به ارزش 3.5 میلیون دلار برسد.
وی اظهار کرد: صادرات سال 92 شهرستان گناباد نسبت به سال 91 از نظر وزنی 282 درصد و از نظر ارزش 10درصد رشد داشته و عمده محصولات صادراتی شهرستان شامل ظروف چینی، سنگ های ساختمانی، پسته و زعفران است.
به گزارش ایرنا، در این نشست مقدمات تدوین سند توسعه صنعت، معدن و تجارت شهرستان گناباد بررسی شد.

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید