امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
چهارشنبه, 29 اسفند 1397 01:18
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

سهامداران کارخانه آردوالسی گناباد سهام خود را نفروشید

موسس کارخانه آردوالسی گناباد از سهامداران این کارخانه خواست که سهام خود را ارزان نفروشند نامه مهم سیدعلی اکبر آقایی خطاب به سهامداران کارخانه آردوالسی گناباد:

 

 

سهامداران کارخانه آردوالسی گناباد

 با سلام و احترام و عرض ارادت  خدمت شما خوبان

بدین وسیله اینجانب سیدعلی اکبر آقایی موسس و بنیانگذار کارخانه آردوالسی گناباد که بهترین دوران عمر خود را صرف ساخت کارخانه آرد شما عزیزان( فقط و فقط به عشق آبادانی گناباد و خدمت به شما مردم) نمودم و اکنون مدت 9سال است که در آن کارخانه حضور ندارم از روی دلسوزی و تکلیف شرعی چند نکته مهم محضرشما معروض می دارم و در این عریضه نیتی جز رضای خدا ندارم.

الف: شنیده‎ام که برخی افراد فرصت طلب بدون اینکه سهام کارخانه را کارشناسی(رسمی دادگستری) نمایند اقدام به خرید سهام شما به قیمت ناچیز می کنند، نطر به اینکه این افراد خود بر ارزش بالای کارخانه آگاهی لازم دارند این عمل اجحاف و پوشاندن حق شماست که فردای قیامت بازخواست خواهند شد.

 لذا ضمن تقبیح این عمل غیر قانونی از شما می خواهم از فروش سهام خود بهاین افراد سودجو جدا خوداری نمائید و با نگهداری سهام صب پیشه کنید.

از نطر اینجانب که کارشناس صنعت غذایی کشور و سازنده آن کارخانه هستم ارزش واقعی کارخانه آرد،ماکارونی و چاه عظیمی عددی بالغ بر 12 میلیارد تومان می باشد و لذا ارزش هر سهم عددی بیش از 24000تومان می باشد و اگر کسی سهام شما را کمتر از آن خریداری کرد در حق شما ظلم کرده است و اگر به قیمتی کمتر از آن نیز فروختید آگاه باشید که مال خود را ارزان فروخته اید.

ارزش کارخانه ماکارونی حدود یک میلیارد تومان است و ارزش چاه عظیمی کمتر از یک میلیارد تومان نمی باشد، ارزش کارخانه آرد هم حداقل 10 میلیارد تومان است.

اکنون که این پروژه در دست منتخبین شماست به عنوان موسس و مجری این کارخانه که آن را چون فرزندم می دانم از شما می خواهم از ملک خود بیشتر مراقبت نمائید و به آن سرکشی کنید و حافظ اموال خود باشید.

گناباد سیدعلی اکبر آقایی  09153771170

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید