امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
چهارشنبه, 29 اسفند 1397 01:19
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

372 هزار تن ماده معدنی سالانه از معادن گناباد استخراج می شود

 رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان گناباد: برای استخراج این میزان ماده معدنی، 86 میلیارد و 700 میلیون ریال سرمایه گذاری شده است و 250 نفر نیز در این بخش مشغول به كار شده اند.

 

تاريخ انتشار : 25/04/1391 - 14:23
    
372 هزار تن ماده معدنی سالانه از معادن گناباد استخراج می شود
گناباد- رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان گناباد گفت:372 هزار تن ماده معدنی سالانه از معادن شهرستان گناباد استخراج می شود.

'محمدرضا رادفر' روز یكشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود:برای استخراج این میزان ماده معدنی، 86 میلیارد و 700 میلیون ریال سرمایه گذاری شده است و 250 نفر نیز در این بخش مشغول به كار شده اند.

وی با اشاره به فعالیت 37 معدن دارای پروانه بهره برداری در این شهرستان گفت:این معادن 30 میلیون و 600 هزار تن ذخیره قطعی دارد.

او با بیان اینكه تا كنون 35 نوع ماده معدنی در معادن گناباد شناسایی شده است ، افزود: مهمترین ذخایر این معادن، بنتونیت، كائولن، خاك نسوز، باریت، فلورین، گچ خاكی، سنگ گچ، سنگ لاشه مرمریتی، آهكی و گرانیتی، گرانیت، سنگ چینی، پرلیت و سنگ مرمریت است.

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت گناباد همچنین از صدور 18 گواهینامه كشف و 9 پروانه اكتشاف معدن در این شهرستان خبر داد و گفت : هم اینك روزانه 150 تا 200 هزار تن مواد معدنی از این شهرستان صادر می شود كه كائولن مهمترین محموله مواد معدنی صادراتی از گناباد است.

رادفر افزود:ظرفیتهای معدنی شهرستان گناباد از مزیتهای این شهرستان است و با توجه به حمایت دولت از فرآوری و توسعه صنایع معدنی در كشور به ویژه در مناطق محروم فرصت مناسبی برای توسعه و سرمایه گذاری در بخش معدن و تاسیس واحدهای فرآوری كانی غیر فلزی در این شهرستان فراهم شده است.

 

 

 

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید