امروز: دوشنبه, 01 مرداد 1397 04:33
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

آثار جوان‌ترین عکاس دفاع مقدس به نمایش در می‌آید

«حمیدرضا نجف زاده» جوانترین خبرنگار عکاس دوران دفاع مقدس عکسهایش را در نمایشگاه «یاد یاران» نمایش می‌دهد.
 به گزارش گناباد20؛ به مناسبت هفته دفاع مقدس، نمایشگاه عکس «حمیدرضا نجف زاده» جوانترین خبرنگار عکاس دوران دفاع مقدس با عنوان «یادیاران» به همت پایگاه بسیج شهید عبودی از ۲۹ شهریورماه سال جاری به مدت ۱۰ روز در روستای بهاباد شهرستان گناباد برگزار می‌شود.

هدف از برگزاری نمایشگاه عکس دفاع مقدس برگرفته از کلام مقام معظم رهبری «فراموش نشدن آن دوران است» و آشنایی نسل جوان با روحیات ایثارگری و از خود گذشتگی رزمندگان اسلام است.

حمیدرضا نجف زاده شهری ازسال ۱۳۶۰ وارد مطبوعات شد و از سن ۱۴ سالگی در ۲۰ عملیات دفاع مقدس حضورداشت. نجف زاده نفراول مسابقات عکس مطبوعات کشور، برنده ویژه نمایشگاه عکس یونسکوی ژاپن، نفر برگزیده مجتمع هنر و ادبیات دفاع مقدس و دریافت دیپلم افتخار و لوح سیمین مجتمع، نفر برگزیده نمایشگاه عکس نماز، نفر برگزیده نمایشگاه عکس امداد و نجات را در کارنامه خود دارد. علاوه بر این نجف زاده به خاطر تقدیم آلبوم عکس هشت سال دفاع مقدس به رهبر معظم انقلاب ازسوی معظم له مورد تقدیر و تفقد قرار گرفته است.

او در این مدت دبیر سرویس عکس روزنامه‌های کیهان و آفرینش بوده و از کشورهای عربستان، عراق، مالزی، تایلند و سوریه گزارش‌های تصویری تهیه و در مطبوعات کشور به چاپ رسانده است. نجف زاده درسال ۸۴ درسن ۳۷ سالگی بعنوان جوانترین بازنشسته کشور اعلام شد.

دانشجو

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

0000