امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
سه شنبه, 27 آذر 1397 23:46
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

اهداء ماشین قدیمی«علی پروین»به موسسه معلولین شهرستان گناباد

مدیر موسسه معلولین ذهنی شهید کامیاب گناباد گفت: علی پروین از اسطوره های فوتبال باشگاه پرسپولیس تهران یک خودروی بنز قدیمی را برای کمک به این موسسه خیریه به مزایده خواهد گذاشت.
به گزارش گناباد20، میثاق رحیم زاده، یکی از برگزارکننده های همایش پلاک مهر در گفتگو با خبرنگار برنا در خصوص این اقدام خداپسندانه گفت: موسسه خیریه شهید کامیاب گناباد سرپناه مناسب و امکانات مکفی برای نگهداری از 110 معلول ذهنی را ندارد.

وی افزود: ایده این کار از 24 تیر 95 رقم خورده و با حساسیتی که آقای پروین روی بحث توجه به موسسات خیریه داشته اند باعث شد که به سراغ موسسه ای برویم که کمتر دیده شده است.

رحیم زاده با بیان اینکه انجام این اقدام، معامله با خداست، ادامه داد: در 2 سال اخیر جذب خیران برای رسیدگی به موسسه های خیریه در قالب برپایی جشن های بزرگ صورت گرفته که فروش ماشین یک چهره مطرح ورزشی نیز در همین راستا انجام می شود.

گفتنی است؛ در این کار تیمی همراهی و همکاری علیرضا صدیق مدیر شرکت آکو، درویش مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی سایپا، علی شیخ الاسلامی مشاور مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی سایپا، مدیر مجموعه شهید کامیاب و نهادهای مرتبط نیز ستودنی بوده است.

همایش "پلاک مهر" با هدف رفع نیاز های کودکان معلول ذهنی شهید کامیاب 29 شهریور امسال در مجموعه دیزدر با حضور هنرمندان، ورزشکاران و خیران برگزار می شود.

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

0000