امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
سه شنبه, 30 بهمن 1397 23:38
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

تنها راه غلبه بر مشکلات جامعه اقدام به شیوه ی انقلابی است

نماینده مردم شهرستان‌های گنآباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی گفت: تنها راه غلبه بر مشکلات جامعه اقدام به شیوه‌ی انقلابی است و در هر جا که ما انقلابی کار کردیم مشکل بر طرف شده است.

به گزارش گناباد20، حمید بنایی ظهر امروز در مراسم پایانی راهپیمایی بیست و دوم بهمن در میدان بسیج شهر گناباد گفت: وضعیت ایران نسبت به قبل از انقلاب بسیار متفاوت شده است.

وی ادامه داد: قبل از انقلاب عملا ایران مستعمره‌ آمریکا، و عزت و شرف ایرانی لگد مال مطامع قدرت‌های استکباری شده بود.

بنایی مردم سالاری دینی را از دستاوردهای انقلاب دانست و گفت: برگزاری چندین دوره انتخابات مجلس و ریاست جمهوری نشانگر اهمیت خواست مردم در اداره کشور در نظام جمهوری اسلامی است.

وی با بیان اینکه مشکلاتی در جامعه وجود دارد گفت: تنها راه غلبه بر مشکلات جامعه اقدام به شیوه‌ی انقلابی است و در هر جا که ما انقلابی کار کردیم مشکل بر طرف شده است.


بنایی ادامه داد: هر مسوولی که درب اطاقش به روی مردم باز بوده در حل مشکلات مردم موفق‌تر عمل کرده است.

محمدعلی نبی پور فرماندار گناباد هم در اجتماع پایانی راهپیمایی 22 بهمن در گناباد از جمله دستاوردهای انقلاب را توسعه و پیشرفت بخشهای گوناگون و محرومیت زدایی ذکر و بیان کرد: کشور ما در این زمینه توفیقات بسیاری دست یافته است.


وی از جمله دستاوردهای انقلاب و دولت تدبیر و امید را در گناباد هزینه دو هزار میلیارد ریالی در بخش بهداشت و درمان و 800 میلیارد ریالی برای ساخت و تکمیل بیمارستان بهلول این شهرستان ذکر کرد.


فرماندار گناباد ادامه داد: توجه دولت به بخش توسعه و اشتغال روستایی و سایر زیرساختها نیز از اولویتهای دولت دوازدهم برای کاهش مهاجرت بوده است. تنها در دو سال اخیر 120 میلیارد ریال برای تامین آب روستایی شهرستان گناباد هزینه شد و سهم اعتبارات جاده های روستایی نیز بیش از 500 میلیارد ریال بود.


وی گفت: با وجود ترفندهای دشمنان علیه نظام جمهوری اسلامی این نظام توانمندتر از گذشته به راه خود ادامه می دهد. مشکلات ساختاری در نظام اداری وجود دارد ولی نباید این مشکلات را دستاویزی برای ناکارآمدی نظام قرار دهیم.


او همچنین نقد منصفانه و دور از سیاهنمایی را مفید توصیف و بیان کرد: دولت بدنبال خدمت به مردم، شنیدن صحبتها و مشکلات آنها به خصوص از طریق رسانه ها است.

منبع:فارس-ايرنا

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

0000