امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
سه شنبه, 31 ارديبهشت 1398 12:06
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

نشانه ای از اقتصاد مقاومتی در بودجه نیست

نماینده مردم گناباد در مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه در بودجه سال آینده سیاست های اقتصاد مقاومتی دیده نشده است در صورتی که باید بودجه براین اساس بسته شود.


به گزارش گناباد20،حمید بنایی در گفتگو با مهر، اظهار کرد: بودجه را که در یک نگاه کلی مشاهده می کنیم جای مردم در آن خالی است در صورتی که ما باید به مردم توجه داشته باشیم.

وی افزود: امروز که ما به عنوان نماینده مجلس به حوزه های انتخابیه سرکشی می کنیم شاهد این هستیم که مردم با چه شرایط سختی زندگی می کنند و بودجه ۹۷ نیز مردم را ناامید کرده و نگرانی برای آنها ایجاد شده است.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی ابراز کرد: کلیات بودجه را که بررسی می کنیم در آن اقتصاد مقاومتی دیده نشده در صورتی که سیاست های اقتصاد مقاومتی باید در بودجه نهادینه شود.

نماینده مردم گناباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات تولید کنندگان در سطح کشور و وضعیت نامناسب صادرات اظهار کرد: شهرک های صنعتی گناباد در حال حاضر با ۱۵ درصد توان خود در حال تولید هستند و ما نگران هستیم که اگر مالیات ها افزایش یابد چه بر سر تولیدکننده خواهد آمد.

بنایی خاطر نشان کرد: ما به عنوان نماینده مردم در مجلس زمانی که بودجه را در کمیسیون های تخصصی و چه زمانی که در صحن علنی مجلس آن را بررسی کنیم بر دو اصل مردم و اقتصادمقاومتی تاکید و توجه خواهیم داشت.

وی در خصوص افزایش قیمت حامل های انرژی نیز ابراز کرد: اگر این افزایش قیمت به سمت اشتغال و رونق اقتصادی برود خوب است ولی اگر در این مسیر انحرافی ایجاد شود این مردم خواهند بود که اذیت خواهند شد.

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

0000