آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

لحن و طرز برخورد رئيس جمهور با کارمندان صحیح نیست

banaee3نماینده مردم گناباد در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت باید نسبت به حفظ شأن کارمندان و تأمین مسائل مالی آنها اقدام کند و به جای کارمندان، نجومی‌بگیران را مورد عتاب و خطاب قرار دهد.
 

به گزارش گناباد20، حمید بنایی نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به اظهارات اخیر رئیس‌جمهوری مبنی بر اینکه هر یک از کارمندان دولت که از حقوقش راضی نیست، برود، گفت: این لحن و این طرز برخورد با کارمندان صحیح نیست و باید دولت به معاش کارمندان توجه داشته باشد.

وی افزود: دولت باید به کارمند خود احترام بگذارد و به مسائل مالی آنها توجه داشته باشد. امروزه بسیاری از کارمندان وضعیت خوبی به لحاظ مالی ندارند و حقوق آنها کفاف اجاره مسکن و ایاب و ذهابشان را بیشتر تأمین نمی‌کند.

نماینده مردم گناباد در مجلس شورای اسلامی گفت: باید ضمن تأمین مالی، دوره‌های آموزشی برای کارمندان برگزار شود تا شاهد انجام امور در سیستم اداری به شکل بهتر آن و تعامل بهتر کارمندان و مردم با هم باشیم.

بنایی خاطرنشان کرد: باید به جای کارمندان جزء، نجومی‌بگیران و کسانی که از رانت‌های ویژه برخوردارند باید مورد عتاب و خطاب قرار گیرند و نسبت به آنها سخت‌گیری شود.

وی در پایان گفت: حرمت‌گذاری به کارمندان و خانواده‌های آنها و اعطای تسهیلات باید در اولویت کار قرار گیرد و امورات مربوط به این قشر مورد ساماندهی قرار گیرد و کارمندان نیز باید ضمن خدمتگذاری به مردم به وظایف خود به نحو احسنت عمل کنند چرا که ما هرچه داری از مردم داریم.

انتهای پیام/

تلگرام-گناباد20.jpg02
0000