امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
دوشنبه, 29 بهمن 1397 16:48
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

امام راحل بین اقشار مختلف ملت وحدت ایجاد کرد

IMG 1860نماینده مردم گناباد در مجلس گفت: انقلاب ایران با رهبری امام راحل براساس قرآن توانست وحدت در بین مردم ایجاد کند که این ویژگی انقلاب ایران را از سایر انقلاب ها متمایز می کند.
95/11/22
به گزارش گناباد20،حمیدرضا بنایی ظهر جمعه در جمع مردم گناباد در محل مصلی امام خمینی (ره) به مناسبت ۲۲ بهمن ماه، اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران ۳۸ سال گذشته براساس کوشش و تلاش های مردم به ثمر نشست که نتیجه مبارزه مردم برعلیه استبداد داخلی و استکبار خارجی بوده و برگرفته از قرآن و روایات است.

وی مردمی بودن انقلاب ایران را مهمترین خصیصه این انقلاب دانست و افزود: امروز باز هم مردم ایران بعد از گذشت ۳۸ سال به میدان آمدند و شعار های آن دوران را مرور کردند.

نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مردم ایران به دنبال استقلالی بودند که کشورهای بیگانه برای ما تصمیم نگیرند و این ملت و رهبری آن باشند که برای سرنوشت ملت خود تصمیم بگیرند.

بنایی خاطرنشان کرد: قیام مردم ایران برگرفته از اسلام بود و رهبری حکیمانه امام راحل و در ادامه آن مقام معظم رهبری توانست انقلاب را با داشتن دشمنان متعدد حفظ کند و امروز ایران نخستین قدرت جهان اسلام است.

وی با بیان اینکه اگر رهبری درست و عالمانه در انقلاب ایران وجود نداشت، عنوان کرد: مطمعن باشید همانند انقلاب هایی که در چند سال اخیر در کشورهای جهان صورت گرفت انقلاب ایران نیز  تاکنون به انحراف یا شکست منجر شده است.

نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اگر امروز مردم  بعد از گذشته سه دهه از انقلاب هنوز در صحنه های مختلف حضور دارند نشانه حمایت و پشتیبانی از مسئولان است که با قدرت در مقابل استکبار جهانی بایستند.

وی ابراز کرد: با توجه به اقدامات اخیر رئیس جمهور امریکا مردم امروز با حضور خود جواب همه یاوه گویی های او را دادند و امریکا و بدخواهان نظام متوجه شدند که با چه کشوری روبه رو هستند.

مهر

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

0000