امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
دوشنبه, 29 بهمن 1397 16:47
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

نشست خبری نماینده مردم گناباد و بجستان با خبرنگاران

IMG 0636از سوی کانون خبرنگاران و روزنامه‎نگاران گناباد دومین نشست خبری نماینده مردم گناباد و بحستان در محل دفتر ایشان برگزار شد.
 
95.6.22
به گزارش گناباد 20 نشست خبري نماينده محترم شهرستان هاي گناباد و بجستان براي دومين بار در دفتر ايشان برگزار شد.
IMG 0628
 
IMG 0636
 
IMG 0637
 
IMG 0639
 
IMG 0641
 
IMG 0643
 

 
نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی گفت: با کارشناسی های انجام شده برای تثبیت کامل کانون های بحران ریزگردها شهرستان های گناباد و بجستان حدود ۸۰ میلیارد ریال اعتبار لازم است.
به گزارش گناباد20 و به نقل از ندای‌گناباد، حمید بنایی نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای‌اسلامی عصر روزگذشته در نشست‌خبری با خبرنگاران که در محل دفتر ارتباط مردمی وی برگزارشد، گفت: یکی از اولویت‌های بنده در مجلس انجام اموراتی است که موجب رضایتمندی امام راحل و شهدای انقلاب‌اسلامی را فراهم کند و سخنان رهبری برای بنده فصل‌الخطاب است.
 
وی یکی از مهمترین مشکلات کنونی گناباد را عدم مطالبه‌گری مدیران عنوان‌کرد و افزود: باید مدیران شهرستانی اولویت‌بندی‌هایی در خصوص موضوعات کاری خود داشته‌باشند و برای پیگری آنها به اداره‌کل خود مراجعه کنند و در سطح ملی و یا استانی بنده آماده همراهی با مدیران برای رفع مشکلات حوزه آنها را دارم.
 
بنایی درخصوص تغییر مدیران شهرستانی گفت: تغییر مدیران ادارات گناباد با تصمیم امام جمعه، فرماندار و بنده انجام می‌شود و بنده تغییر مدیران را در استان و کشور پیگیری می‌کنم و شایسته‌سالاری و نظرات سیاسی در تغییر مدیران ادارات مهم است.
 
وی با بیان اینکه گناباد در نیروسازی افراد در سطح استان و کشور ضعیف است، تصریح‌کرد: متاسفانه ما دارای عدم نیروهای کافی در سطح استان و کشور هستیم البته گاها برخی از گنابادی‌ها نیز که دارای سمت‌های اجرایی هستند اصالت خود را بیان نمی‌کنند تا بتوان برای رفع مشکلات گناباد از توان آنها استفاده کرد.
 
نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای‌اسلامی دوبانده شدن باقیمانده راه گناباد – مهنه را یکی از مطالبات مردم گناباد برشمرد و افزود: با تلاش‌های صورت گرفته توسط نماینده اسبق ۱۰ کیلومتر از این جاده به پیمانکار بومی شهرستان واگذار و به اتمام رسیده است.
 
بنایی ادامه‌داد: در سفر هیئت مدیره کمیسون عمران در مجلس به گناباد  ۲۷ کیلومتر باقیمانده مورد بررسی قرار گرفت و ۱۰ کیلومتر آن به استان خراسان‌رضوی با تخصیص ۵۰ میلیارد ریال اوراق مشارکت اسلامی واگذار و طی یک ماه آینده با انتخاب پیمانکار عملیات اجرایی آغاز می‌شود.
 
وی با اشاره به اینکه بیمارستان علامه بهلول‌گنابادی باید در دهه‌فجر سال گذشته به بهره‌برداری می‌رسید، تصریح‌کرد: متاسفانه به دلیل کمبود اعتبارات، بیمارستان در سال‌گذشته به بهره‌برداری نرسید اما با پیگیری‌های انجام شده و تخصیص ۸۵ میلیارد ریال اعتبار این پروژه تا پایان سال و با قول مساعد وزرات بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به بهره‌برداری کامل می‌رسد.
 
عضو کمیسیون عمران مجلس به سفر معاون وزیر جهادکشاورزی به گناباد اشاره و تصریح‌کرد: در سفر قائم مقام وزرات جهادکشاورزی در مجلس و معاون وزیر جهادکشاورزی به گناباد ضمن مشاهده وضعیت کشاورزی و دامداری گناباد خرید تضمینی ۳۰ تن شیر از شرکت پگاه و فراهم‌شدن زمینه اشتغال حدود ۱۲ نفر، تامین نقدینگی خرید ذرت و جو دامداران و مرغداران، تامین ۸۰ درصد قیمت ماشین‌آلات کشاورزی به صورت تسهیلات با سود کم و بخشودگی ۸۰ درصدی هزینه آبیاری تحت فشار از مهمترین مصوبات این سفر بود.
 
بنایی رفع مشکل ریزگردها را یکی از درخواست‌های مردم برشمرد و اذعان‌کرد: با کارشناسی‌های انجام‌شده برای تثبیت کامل کانون‌های بحران ریزگردها شهرستان‌های گناباد و بجستان حدود ۸۰ میلیارد ریال اعتبار لازم است که با برگزاری جلسه استانی در خصوص موضوع ریزگردها ۱۰ میلیارد ریال اعتبار به گناباد و بجستان تخصیص یافته است.
گزارش تکمیلی و موردی هر موضوع جداگانه بصورت بسته های خبری ارائه خواهد شد
 
اخبار گناباد را در کانال تلگرامی گناباد20 دنبال کنید
gonabad20ir@

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

0000