امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
سه شنبه, 30 بهمن 1397 23:36
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

افزایش 20درصدی اعتبارات مقابله با گردو خاک گناباد و بجستان

u985uw4qدر نشست ویژه برای گردوخاک گناباد و بجستان در استانداری گناباد مصوب شد؛ سهم اعتبارات استانی شهرستان های گناباد و بجستان برای تسریع در عملیات اجرایی پروژه های مربوطه 20درصد افزایش یافت.
 
95.3.28
معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری خراسان رضوی:
مساله افزایش ریزگردها در گناباد و بجستان صرفا یک مساله محلی نیست

به دنبال بروز مشکلات اخیرناشی از افزایش ریزگردها در گناباد و بجستان, جلسه ای با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی برگزار شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، در این جلسه مدیران کل پدافند غیر عامل و مدیریت بحران استانداری، مشاور استاندار و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، فرمانداران شهرستان های گناباد و بجستان، نماینده مردم شهرستان های مذکور در مجلس شورای اسلامی، مدیران کل منابع طبیعی , هواشناسی و نمایندگانی از دیگر ادارات ذی ربط استانی  حضور داشتند.
محمد مقدوری معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری خراسان رضوی در این جلسه اظهار داشت: مساله افزایش ریزگردها درگناباد و بجستان صرفا یک مساله محلی نیست و اگر چاره اندیشی نشود , ممکن است دامنه ی آن به دیگر مناطق استان نیز گسترش پیدا کند.
در این جلسه , مسائلی از جمله : تاثیر دو دهه خشکسالی درتشدید فعالیت کانون های فرسایش خاک به عنوان مهمترین عامل از سوی متخصصان و مدیران مربوطه و همچنین افزایش مهاجرت  در سالیان اخیر و لزوم جلوگیری از گسترش این پدیده به مناطق مرکزی استان مطرح شد.
در این جلسه , مقرر شد سریعا کارگروهی با محوریت منابع طبیعی و عضویت آب منطقه ای , جهادکشاورزی , سازمان مدیریت , محیط زیست و مسئولان محلی تشکیل شود تا مجموعه اقدامات مورد نیاز و به ویژه اقداماتی که مستلزم تخصیص اعتبار است را در قالب برنامه ای ذیل برنامه ششم توسعه ارائه کنند.
تامین منابع مالی نیز از طرق استانی و ( ترجیحا ) ملی , با پیگیری مقامات استان و نماینده گناباد و بجستان درمجلس شورای اسلامی صورت خواهد گرفت.
 همچنین , سهم اعتبارات استانی شهرستان های گناباد و بجستان برای تسریع در عملیات اجرایی پروژه های مربوطه 20درصد افزایش یافت.
photo 2016-06-18 01-16-36
 
 
 
 
منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

0000