امروز: دوشنبه, 01 مرداد 1397 04:31
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

افتتاح 5 طرح عمرانی صنعتی در گناباد

همزمان با سومین روز از هفته دولت 5 طرح عمرانی، تولیدی و رفاهی در شهرستان گناباد به بهره برداری رسید
 به گزارش گناباد20 و به نقل از ایرنا ، برای اجرا و راه اندازی این طرحها شامل مرحله نخست نیروگاه تولید همزمان بهره برداری از 5 طرح در گنابادبرق و حرارت، توسعه واحد تولیدی آرد نگین گل شرق گناباد و پارکینگ و تالار کوثر و خیابان 24 متری در بیدخت از توابع این شهرستان، در مجموع 123 میلیارد ریال هزینه شده است.


رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت گناباد گفت: مرحله نخست نیروگاه تولید همزمان برق و حرارت با ظرفیت سالانه 2 مگاوات و در زمینی به مساحت یک هزار و 800 متر مربع و زیربنای 700 مهمترین این طرح هاست که با راه اندازی آن برای 10 نفر اشتغال ایجاد شده است.

هادی ایزدی ادامه داد: افزایش ظرفیت واحد تولیدی آرد نگین با اشتغال 10 نفر با مجموع ظرفیت تولید سالیانه 45 هزار تن در زمینی به وسعت 2 هزار متر و زیربنای یک هزار متر مربع دیگر طرح تولیدی به بهره برداری رسیده گناباد است.

وی گفت: پارکینگ و تالار پذیرایی کوثر بیدخت در مجموع به مساحت چهار هزار و 600 متر مربع و اعتبار چهار میلیارد ریال و خیابان 24 متری به طول 400 متر و اعتبار 2 میلیارد ریال دیگر طرحهای به بهره برداری رسیده در شهرستان گناباد محسوب می شوند.

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

0000