آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

دولت با کمک به کشاورزان خسارات ناشی از آفات نباتی و خشکسالی را جبران کند

01نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی گفت: حداقل۳۰ تا ۴۰ درصد ظرفیت اشتغال در گناباد و بجستان از کشاورزی و زراعت است که متاسفانه با توجه به خشک سالی ها و سرمازدگی ها این حوزه دچاربحران شده است.

ادامه مطلب...

امام راحل بین اقشار مختلف ملت وحدت ایجاد کرد

IMG 1860نماینده مردم گناباد در مجلس گفت: انقلاب ایران با رهبری امام راحل براساس قرآن توانست وحدت در بین مردم ایجاد کند که این ویژگی انقلاب ایران را از سایر انقلاب ها متمایز می کند.

ادامه مطلب...

همگرایی لازمه توسعه و رونق اقتصادی گناباد است

sedeiy000نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی گفت: توسعه و پیشرفت شهرستان گناباد نیازمند همگرایی همه بخشها و گروهها و از جمله گنابادیهای مقیم سایر نقاط کشور است.

ادامه مطلب...

نشست خبری نماینده مردم گناباد و بجستان با خبرنگاران

IMG 0636از سوی کانون خبرنگاران و روزنامه‎نگاران گناباد دومین نشست خبری نماینده مردم گناباد و بحستان در محل دفتر ایشان برگزار شد.

ادامه مطلب...

بنایی نائب رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی شد

 
حمید-بنایی-نماینده-گنابادمجمع نمایندگان خراسان رضوی صبح امروز برگزار و حسین مقصودی، نماینده مردم سبزوار به عنوان رئیس مجمع، حمید بنایی نماینده مردم گناباد، به عنوان نایب رئیس و هاجر چنارانی نماینده مردم نیشابور به عنوان دبیر و سخنگوی مجمع نمایندگان خراسان رضوی انتخاب شدند.

ادامه مطلب...

بنایی: شعارهای «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» مصداق های عملی برای امنیت کشور است

banaنماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی گفت: قبل از نامگذاری روز قدس تویط معمار کبیر انقلاب اسلامی هیچ کشوری حق اعتراض به اقدامات جنایت کارانه رژیم صهیونیستی را نداشت اما با مکتب امام و نام گذاری روز جهانی قدس کشورها بیدار شده و در برابر سیاست های سلطه جویانه اسرائیل مقاومت می کنند.

ادامه مطلب...

دفتر ارتباط مردمی نماینده گناباد، اطلاع رسانی را در تلگرام خلاصه نکنید!

مراسم معرفی رسمی مسئول دفتر ارتباط مردمی نماینده مردم گناباد پنج شنبه هفته گذشته در سالن آمفی تئاتر ارشاد با حضور مسئولین و مردم در حالی برگزار شد که هیچ گونه دعوت نامه ای برای نشریات و سایت های خبری شهرستان ارسال نشده بود.

ادامه مطلب...

افزایش 20درصدی اعتبارات مقابله با گردو خاک گناباد و بجستان

u985uw4qدر نشست ویژه برای گردوخاک گناباد و بجستان در استانداری گناباد مصوب شد؛ سهم اعتبارات استانی شهرستان های گناباد و بجستان برای تسریع در عملیات اجرایی پروژه های مربوطه 20درصد افزایش یافت.

ادامه مطلب...

ghazaliyateghasemi02
#کتابشناسی گناباد"
قابل توجه نویسندگان محترم گنابادی
با سلام و عرض ادب
به اطلاع می رساند، کتابی با عنوان "کتابشناسی گناباد" با هدف معرفی کتابهای نویسندگان و مترجمان گنابادی در مراحل نهایی آماده سازی قرار دارد .
لطفاً از شما نویسنده محترم گنابادی دعوت می شود، چنانچه در این خصوص اطلاعاتی تاکنون ارسال نکرده اید و یا با شما تماس گرفته نشده است، جهت درج اطلاعات کتابهای شما در کتاب فوق، موارد زیر را به مهندس پدرام تحویل دهید:
دو نسخه از کتابها
 یک قطعه عکس 4*3 رنگی زمینه سفید
 زندگینامه مختصر نویسنده(حداکثر دو خط )
 زندگینامه نویسنده(حداکثر یک صفحه A4)
 شرح مختصر کتاب (حد اکثر سه خط)
 شرح خلاصه کتاب (حداکثر یک صفحه A4)
 شماره تماس نویسنده
—------------------------------------------------------------------------------------------
شماره تلفن تماس و هماهنگی:
09155339481
لطفاً به سایر نویسندگان گنابادی که می شناسید هم اطلاع رسانی بفرمایید.
با تشکر گروه نویسندگان "کتابشناسی گناباد"
0000