امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
سه شنبه, 27 آذر 1397 23:44
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

بهره برداری از 128طرح در گناباد طی دهه فجر

فرماندار گناباد گفت: 128 طرح با اعتبار 48 میلیارد و 500 میلیون تومان در دهه فجر در گناباد به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش گناباد20، محمد علی نبی‌پور صبح امروز در نشست خبری در فرمانداری شهرستان با اشاره به اینکه 128 طرح با اعتبار 48 میلیارد و 500 میلیون تومان در دهه فجر در این شهرستان به بهره‌برداری می‌رسد، اظهار داشت: دو طرح آب‌رسانی روستایی با اعتبار 460 میلیون تومان از طرح‌های شاخصی است که در دهه فجر امسال در گناباد به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با بیان اینکه گازرسانی به 7 روستا در دهه فجر افتتاح می‌شود، اظهار داشت:گازرسانی به روستاهای شرق شهر کاخک نیز در مراسی آغاز می‌شود.

فرماندار گناباد با اشاره به طرح‌های صنعتی در گناباد، متذکر شد: 800 میلیون تومان تسهیلات به هفت طرح صنعتی اختصاص یافته که این طرح‌ها منجر به اشتغال‌زدایی برای 60 نفر شده است.

نبی‌پور ادامه داد: 20 طرح آبیاری نوین نیز در دهه فجر به بهره‌داری می‌رسد که برای آن یک میلیارد و 800 میلیون تومان اعتبار دولتی هزینه شده است و 400 میلیون تومان نیز از طریق خودیاری جذب شده است.

منبع:فارس

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

0000