امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
دوشنبه, 29 بهمن 1397 16:46
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

مراسم تکریم نماینده گناباد برگزار شد

رجایی 15مراسم تکریم نماینده به همت کانون خبرنگاران و روزنامه نگاران و سازمان توسعه راهبردی گناباد و به منظور فرهنگ سازی تکریم از نمایندگان برای اولین بار با تکریم از حجت الاسلام رجایی نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس نهم برگزار شد.

IMG_8398
نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس نهم:
مشکل اساسی گناباد، توسعه نیافتگی و بیکاری است
با اقدامات شعاری و مسائل زودگذر نمی توان مشکلات گناباد را برطرف نمود
نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس نهم گفت: مشکل اساسی گناباد، توسعه نیافتگی و بیکاری بوده و با اقدامات شعاری و مسائلی که ممکن است اثر زودگذر داشته باشد، نمی توان به وظیفه خود عمل کرد بلکه باید به سمت و سویی حرکت کنیم که زمینه توسعه شهرستان برای چند دهه فراهم شود.
به گزارش گناباد20 و به نقل از ندای گناباد، حجت الاسلام محمد رجایی عصر دیروز (پنجشنبه) در مراسم تکریم نماینده که با حضور جمعی از مسئولین در محل سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گناباد برگزار شد، گفت: انتخابات یکی از دستاوردهای واقعی انقلاب اسلامی است و هیچ کس نمی تواند انتخابات مجلس و ریاست جمهوری را پیش بینی کند چراکه آن چیزی که در انتخابات اثر گذار است، تنها و تنها رأی مردم است.
وی اظهار کرد: وقتی این چنین نعمتی داریم که به واسطه خون شهدا بدست آمده است، باید قدردان آن باشیم و به گونه ای رفتار نماییم که شهدا و بزرگان از ما خواسته اند.
حجت الاسلام رجایی با بیان اینکه مسئولین باید مسئولیت ها را یک تکلیف و وظیفه شرعی بدانند، اذعان کرد: اگر اینچنین بود از هر اقدامی برای رأی آوردن درانتخابات استفاده نمی کنیم، با رأی آوردن شوق زده نشده و با عدم رأی آوردن از مردم قهر نمی کنیم.
وی مشکل اساسی گناباد را توسعه نیافتگی و بیکاری دانست و افزود: با اقدامات شعاری و مسائلی که ممکن است اثر زودگذر داشته باشد، نمی توان به وظیفه خود عمل کرد بلکه باید به سمت و سویی حرکت کنیم که زمینه توسعه شهرستان برای چند دهه فراهم شود.
 
تکریم یک کار اخلاقی و اسلامی است
حجت الاسلام حسن صادقی نسب، امام جمعه گناباد نیز در این مراسم گفت: نمایندگان مجلس، فرمانداران و مسئولین زیادی در گناباد خدمت نمودند و ارج نمودن به این خدمات علاوه بر اینکه مسئله ای اخلاقی و انسانی بوده در دین مبین اسلام نیز بدان اشاره شده است.
وی افزود: تکریم مسئولین به معنای پذیرش تمامی عملکرد آنان نیست ولی توجه ننمودن به خدمات مسئولین امری مناسبی نیست.
 
تکریم نماینده یک وظیفه اخلاقی و دینی است
صادق ایزدی، به نمایندگی از خبرنگاران و روزنامه نگاران گناباد در این مراسم تکریم نماینده را یک وظیفه اخلاقی و دینی دانست و گفت: برجسته ترین ویژگی و خصوصیت حجت الاسلام رجایی در طول ۴ سال نمایندگی مجلس، تقوای سیاسی، فرهنگی و اجتماعی ایشان بود.
وی اظهار کرد: انقلاب اسلامی برای رسیدن به عدالت سیاسی شهدای زیادی را فدا نموده است و باارزش ترین مولفه انقلاب اسلامی، عدالت و تقوای سیاسی است که در این خصوص آقای رجایی به این مهم بسیار معتقد بود.
ایزدی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه ۲ سال پایانی دولت دهم و ۲ سال ابتدایی دولت یازدهم تحریم های ظالمانه آمریکا علیه ایران اسلامی شدت گرفت، آقای رجایی دارای عملکرد مناسبی بود.
وی تصریح کرد: حجت الاسلام رجایی در موضوعات شهرستانی بویژه عزل و نصب های روسای ادارات دخالت نمی کرد و به فرموده مقام معظم رهبری که وظیفه نمایندگان مجلس را ریل گذاری برای اجرای قانون دانستند، عمل می نمود و امید است نمایندگان بعدی نیز به این ویژگی مهم حجت الاسلام رجایی توجه نمایند.
 
مراسم تکریم نماینده به همت کانون خبرنگاران و روزنامه نگاران و سازمان توسعه راهبردی گناباد و به منظور فرهنگ سازی تکریم از نمایندگان برای اولین بار با تکریم از حجت الاسلام رجایی نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس نهم برگزار شد.
رجایی
 
رجایی 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

0000