امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
سه شنبه, 30 بهمن 1397 23:49
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

آغازعملیات آسفالت قطعه دوم گناباد – مهنه به طول ۱۰ کیلومتر

نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی گفت: عملیات آماده سازی برای آسفالت قطعه دوم گناباد – مهنه در حال انجام است و در صورت جواب مثبت تست ها و مساعد بودن شرایط جوی عملیات آسفالت ریزی تا چند روز آینده آغاز در غیر این صورت عملیات آسفالت ریزی این جاده به طول ۱۰ کیلومتر در ۳ ماهه اول ۹۵ موکول خواهد شد.
به گزارش ندای گناباد، حجت الاسلام محمد رجایی با اعلام این خبر گفت: پروژه باند دوم قطعه دوم گناباد-مهنه درسال ۸۹ به پیمانکار داده شد ولی علی رغم اینکه آن زمان وضعیت مالی دولت خوب بود، پیش پرداخت به پیمانکارنداده بودند والبته به تدریج تاسال۹۲حدود۵/۳ میلیارد تومان به ایشان پول پرداخت شده (طبق گفته پیمانکار) وحدود۶/۲میلیارد تومان طلبکاراست.
وی افزود: درسال۹۲ پیمانکار کار را تعطیل و تلاش شد که مجددا عملیات را شروع کند.
حجت الاسلام رجایی با بیان اینکه پیمانکار خواستار مساعدت دولت برای خرید دستگاه سنگ شکن بود، گفت: تلاش ها برای درخواست پیمانکار و شروع مجدد کار توسط وی به نتیجه ای نرسید و ناچاراً به سمت تغییر پیمانکار حرکت نمودیم و با توجه به ملاقات با وزیر راه و شهرسازی، وی دستور تسریع در آسفالت این قطعه را صادر نمودند.
نماینده مردم گناباد و بجستان با بیان اینکه تغییر پیمانکار باید توافقی یا قانونی انجام می شد، اذعان کرد: بر اساس اختیارات وزارت راه و شهرسازی و صحبت با پیمانکار، پیمانکار اسبق ۲۵ درصد از کار را به مناقصه گذاشت تا عملیات اجرایی آغاز و همزمان فرآیند تحویل تمام این پروژه فراهم و در همین راستا بر اساس مناقصه محدود برگزار شده، شرکت کیهان شرق برنده مناقصه شد.
حجت الاسلام رجایی ادامه داد: در همین راستا چند روزی است عملیات آماده سازی برای آسفالت در حال انجام است و در صورت جواب مثبت تست ها و مساعد بودن شرایط جوی عملیات آسفالت ریزی تا چند روز آینده آغاز در غیر این صورت عملیات آسفالت ریزی این جاده به طول ۱۰ کیلومتر در ۳ ماهه اول ۹۵ موکول خواهد شد.
وی در خصوص مابقی این راه گفت: ۱۰ کیلومتر باقی مانده در قسمت گناباد و ۱۵ کیلومتر در قسمت تربت حیدریه نیزپس ازتعیین تکلیف پیمانکارقبلی به مناقصه گذاشته خواهد شد.

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

0000