امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
سه شنبه, 30 بهمن 1397 23:48
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

رجایی: فشار به شورای نگهبان در بررسی صلاحیت‌ها منطقی نیست

pylmkj0u02حجت‌الاسلام محمد رجایی باغسیایی نماینده مردم گناباد در مجلس شورای اسلامی: شورای نگهبان باید به دور از فشارهای سیاسی و براساس مستنداتی که دراختیار دارد در بررسی صلاحیت کاندیداها اقدام کند.
94.11.3
رجایی:
فشار به شورای نگهبان در بررسی صلاحیت‌ها منطقی نیست
 شورا طبق قانون عمل می‌کند
عضو شورای مرکزی فراکسیون روحانیت مجلس با بیان اینکه اعمال فشار به شورای نگهبان در بررسی صلاحیت‌ها منطقی نیست، گفت: شورای نگهبان باید به دور از فشارهای سیاسی و براساس مستنداتی که دراختیار دارد در بررسی صلاحیت کاندیداها اقدام کند.

حجت‌الاسلام محمد رجایی باغسیایی نماینده مردم گناباد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به روند بررسی صلاحیت کاندیداهای انتخابات مجلس خبرگان و شورای اسلامی توسط شورای نگهبان گفت: اعضای شورای نگهبان طبق وظایف قانونی که برعهده دارند عمل می‌کنند.
«تحت فشار قرار دادن شورای نگهبان در بررسی صلاحیت‌های داوطلبان انتخابات مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی منطقی نیست.»
وی افزود: شورای نگهبان باید به دور از فشارهای سیاسی به وظایف قانونی خود براساس صلاحیت‌ها عمل و براساس اسناد و مدارکی که دراختیار دارند اقدام کنند.
عضو شورای مرکزی فراکسیون روحانیت مجلس اظهار داشت: اعضای شورای نگهبان به وظایف قانونی خود در ارتباط با کاندیداها عمل می‌کنند و ما همواره شاهد این موضوع بوده‌ایم که اعضای شورای نگهبان در همین راستا به بررسی صلاحیت کاندیداها پرداخته‌اند.

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

0000