امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
سه شنبه, 30 بهمن 1397 23:48
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

نماینده: امید است زمینه رشد و توسعه گناباد فراهم شود

رجایی نماینده گناباد 2نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس: رشد و توسعه گناباد، نیازمند همگرایی و هم افزایی دلسوزان می باشد / با فرماندار جدید گناباد، زمینه رشد و توسعه شهرستان فراهم خواهد شد
نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی گفت: رشد و توسعه گناباد نیازمند همگرایی و هم افزایی دلسوزان شهرستان می باشد و خوشبختانه پس از مدتی، مجددا فرمانداری بومی برای شهرستان انتخاب شد و امید است زمینه رشد و توسعه گناباد فراهم شود.
به گزارش ندای گناباد، حجت الاسلام محمد رجایی عصر سه شنبه 28مهرماه در نشست خبری با خبرنگاران که در محل سالن اجتماعات شهرداری گناباد برگزار شد، گفت: رشد و توسعه گناباد نیازمند همگرایی و هم افزایی دلسوزان شهرستان می باشد و خوشبختانه پس از مدتی، مجددا فرمانداری بومی برای شهرستان انتخاب شد و زمینه رشد و توسعه گناباد فراهم شود.
وی افزود:‌ رسانه ها و مطبوعات در این خصوص نقش مهمی دارند و باید با بیان نقاط مثبت و یادآوری نقاط ضعف، به ارتقا فرهنگی و رشد و توسعه شهرستان کمک نمایند.
رجایی نماینده گناباد 1
حجت الاسلام رجایی اطلاع رسانی از سوی مسئولین را ضروری دانست و اذعان کرد: سیستم اداری کشور دارای رخوت و سستی بوده و علی رغم اینکه دولت درصدد چالاک نمودن سیستم اداری و کوچک سازی خودش می باشد، متاسفانه پیگیری های پروژه ها به کندی صورت می گیرد.
وی اظهار کرد: همچنین وضعیت مالی دولت نیز در پیشبرد پروژه ها بی تاثیر نیست و با دولت الکترونیکی بخشی از مشکلات در این خصوص برطرف می گردد.
نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی در خصوص حمایت از صنعت خودروسازی داخلی گفت: درصورت حمایت و خرید خودروهای خارجی، بیکاری در کشور ایجاد و کشور با بحران جدی مواجه می شود.
رجایی نماینده گناباد 2
حجت‎الاسلام رجایی ادامه داد: بر همین اساس باید یک فرصت به خودروسازان داخلی داده شود تا به استانداردهای لازم برسند و درصورت عدم رسیدن به این استانداردها، حمایت از آنان به کلی قطع گردد.
وی خاطرنشان کرد: راهکار استفاده از تجربیات کشورهای سازنده خودرو، سرمایه گذاری آنان در کشور می باشد تا علاوه بر ایجاد اشتغال برای جوانان ایرانی، از بازارهای هدف و تکنولوژی آنان استفاده شود.
حجت الاسلام رجایی درخصوص زمان اجرایی شدن روشنایی پلیس راه تا بیدخت گفت: دستورات لازم در این خصوص توسط وزیر مربوطه در فروردین ماه صادر شده و مبلغ ۱۷ میلیارد ریال برای این پروژه تخصیص داده شده و پس از انجام مناقصه عملیات اجرایی این پروژه شروع خواهد شد.
رجایی نماینده گناباد 3
 
رجایی نماینده گناباد 5
 
رجایی نماینده گناباد 4
 
 

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

0000