امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
سه شنبه, 30 بهمن 1397 23:49
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

فرماندار گناباد فردا (پنجشنبه 12شهریور) معرفی می شود

نماینده گناباد: با پیگیری های صورت گرفته و قول استانداری، فرماندار گناباد تا پایان وقت اداری امروز(چهارشنبه) و نهایتاً تا فردا (پنجشنبه 12شهریور) منصوب خواهد شد.
94.6.11
گنابادنیوز نوشت: نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی امروز(چهارشنبه) در گفتگو با خبرنگار گناباد نیوز گفت: با پیگیری های صورت گرفته و قول استانداری فرماندار گناباد تا پایان وقت اداری امروز و نهایتاً تا فردا منصوب خواهد شد.
حجه الاسلام والمسلمین دکتر رجایی افزود: فرماندار گناباد بومی نخواهد بود و دلیل این کار هم نیز الزاماتی است که دولت تعیین کرده است . وی در این خصوص اظهار داشت: دولت شرط فرماندار شدن را یا استخدام وزارت کشور بودن و یا سابقه فرماندار و یا معاون فرماندار بودن تعیین کرده‎است.
نظر شما درباره مطالب فوق چیست؟

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

0000