امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
سه شنبه, 30 بهمن 1397 23:38
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

نماینده: انتخاب فرماندار تا پایان همین هفته

pylmkj0u02نماینده گناباد در مجلس شورای اسلامی: سه نفر ازسوي استانداري در حال بررسي هستند که از اين بين يک نفر بر اساس تجربيات مديريتي و توان اداري انتخاب خواهد شد.
 
 
گناباد؛ همچنان بدون فرماندار
نماينده مردم گناباد و بجستان:تا پايان اين هفته وضعيت فرمانداري گناباد مشخص مي شود
فرمانداري شهرستان گناباد حدود 24 روز است که سکاندار ندارد و اين شهرستان از نبود عالي ترين مقام دولت دررنج است.
به گزارش خراسان، پس از روي کار آمدن دولت يازدهم، تغييرات در فرمانداري هاي سراسر کشور به مرور زمان صورت گرفت و شهرستان گناباد پس از يک دوره 9 ساله مديريتي در فرمانداري اين شهرستان دچار تغيير و تحول شد. پس از ماه ها کش و قوس براي انتخاب فرماندار جديد و پس از اين که فرمانداري گناباد به مدت دو ماه به صورت سر پرستي اداره مي شد در تاريخ ۱۰ دي ماه ۱۳۹۳ «موسي الرضا صائمي فر» سکاندار فرمانداري گناباد شد. اما پس از ۷ ماه از مديريت وي در گناباد، يعني ۷ مردادماه از سمت خود به خاطر انتقالي به شهر مشهد استعفا داد که متاسفانه پس از گذشت 24 روز از اين اتفاق هنوز سرپرستي براي فرمانداري شهر گناباد معرفي نشده است که در حال حاضر «محمدي» معاون فرماندار سابق مديريت فرمانداري را بر عهده دارد.
 
متضرر شدن مردم
يکي از شهروندان گنابادي درباره اين وضعيت گفت: تغييراتي زود هنگام در عالي ترين پست دولتي گناباد ضرر جبران ناپذيري بر اين منطقه وارد کرده است.«مهدي امينيان» افزود:هفت ماه تلاش و کوشش و بر نامه ريزي براي منطقه گناباد توسط فرماندار مستعفي بي نتيجه خواهد ماند و فرد جديد که منصوب شود نيز تا پايان دولت يازدهم کارآيي چنداني نخواهد داشت. يکي ديگر از شهروندان افزود:از زمان استعفاي فرماندار، شهرستان گناباد در بلاتکليفي قرار دارد و تا انتخاب فرماندار جديد که هنوز کارخاصي صورت نگرفته است مردم و ادارات شهرستان هستند که متضرر مي شوند.
«محسن محمدي» افزود:در اين دوران حساس که مشکلات اقتصادي ، سياسي و غيره گريبانگير مردم شده است نبود فرماندار نيز ضربه مهلک تري را بر منطقه گناباد وارد مي‌کند.
دهيار يکي از روستاهاي محروم گناباد نيز اظهار داشت:با گذشت حدود يک ماه ازخالي بودن صندلي عالي ترين مقام دولت فرصت سوزي جايز نيست و تکليف فرماندار گناباد بايد زودتر مشخص شود.
«علي نجاتي» افزود : چند روز است براي پيگيري امور روستا به فرمانداري مراجعه مي کنم و بي نتيجه به روستا بر مي گردم.
عضو شوراي اسلامي شهر بيدخت نيز گفت : هر چند که براي اقدامات و برنامه هاي فرماندار سابق زمان زيادي صرف شده بود اما در اين هفت ماه نيز بر باد رفته است .
«محمد علي اميني» افزود : اين در حالي است که بودجه سال 94 کشور در حال بسته شدن است و فرماندار به همراه نماينده مي توانند در چانه‌زني ها و دريافت بودجه بيشتر براي شهرستان نقش مهمي ايفا کنند.
وي ادامه داد: چرا بايد مردم محروم اين موقعيت استراتژيک را از دست بدهند.
 
تأکيد امام جمعه بر معرفي زودتر فرماندار
امام جمعه گناباد نيز در گفتگو با خبرنگار ما ضمن تاکيد برمعرفي هر چه سريعتر فرماندار گفت: مشکلات به وجود آمده در پي عدم حضور فرماندار در شهرستان به حدي رسيده است که مردم انتقاد و شکايت هاي زيادي دارند.
حجت الاسلام «حسن صادقي»افزود: اگرچه معاون فرماندار حضور فعالي دارد اما اختيارات محدود است و هر روزي که مي گذرد به ضرر شهرستان تمام مي شود. لذا از استاندار و مسئولان استان درخواست مي کنيم براي تعيين و معرفي فرماندار زودتر اقدام کنند.
وي افزود : هر شخصي از هر جناحي به عنوان فرماندار معرفي شود، تا وقتي که به ارزش هاي ديني احترام بگذارد و در خط ولايت باشد و اتحاد و وحدت مردم را حفظ کند، همه مردم گناباد با تمام وجود از او حمايت خواهند کرد .
 
مشکل خاصي در خصوص پيگيري مسائل اوليه شهرستان وجود ندارد
معاون فرماندار سابق گناباد که الان مديريت فرمانداري را بر عهده دارد در اين باره گفت: در حال حاضر مشکل خاصي در خصوص پيگيري مسائل اوليه شهرستان وجود ندارد. اما امور زير بنايي شهرستان از جمله پيگيري براي اعتبار فرودگاه گناباد، راه آهن و گاز رساني به مناطق بدون گاز و... نياز به حضور فرماندار دارد.
«سيد جواد محمدي» افزود : در حال حاضر روند پيگيري مسائل و مشکلات به دليل اختيارات محدود معاون فرمانداري کند شده است.
 
3 گزينه براي فرمانداري
نماينده شهرستان‎هاي گناباد و بجستان افزود: در تماس هاي مکرر با استانداري خراسان رضوي و طي آخرين تماس در 29 مرداد ماه براي انتخاب فرماندار جديد به بنده اعلام کردند که در حال مطالعه روي گزينه هاي مورد نظر هستيم.
حجت‎الاسلام «محمد رجايي» با بيان اين که تا پايان اين هفته تکليف فرمانداري گناباد مشخص خواهد شد، افزود: سه نفر ازسوي استانداري در حال بررسي هستند که از اين بين يک نفر بر اساس تجربيات مديريتي و توان اداري انتخاب خواهد شد.
 خراسان رضوي - مورخ دوشنبه 1394/06/02 شماره انتشار 19051
 

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

0000