امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
سه شنبه, 30 بهمن 1397 23:44
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

رجایی: جامعه برداشت بدی از دولت برای مبارزه با فساد دارد

 
pylmkj0u02نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی گفت: هم اکنون در جامعه ما یک نوع برداشت بد به وجود آمده که از دولت توقع دارند در فساد اقتصادی وارد شود.
 
 
حجت الاسلام محمد رجایی، نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی در نشست مشترک بین اعضای مجمع نمایندگان خراسان رضوی و مدیران دارایی و امور اقتصادی خراسان رضوی که در اتاق جلسات اداره کل دارایی و امور اقتصادی خراسان رضوی برگزار شد، گفت: وجود رانت یکی از عوامل تأثیرگذار در به وجود آمدن فساد اقتصادی است.
رجایی افزود: هم اکنون در جامعه ما یک نوع برداشت بد به وجود آمده که از دولت توقع دارند در فساد اقتصادی وارد شود.
وی تصریح کرد: هم اکنون شاهد هستیم که در مجلس طرحی می‌آید که یک سازمان برای نظارت بر فساد اقتصادی ایجاد شود و باید در نظر گرفت که تمام همانطور که سازمان‌های کنونی نمی‌توانند با فساد مبارزه کنند سازمان جدید نیز نمی‌تواند.
نماینده مردم گناباد در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه مبارزه با فساد یکی از وظایف اساسی همه آحاد جامعه است خاطرنشان کرد: همه مردم وقتی با یک فساد مواجه شوند باید احساس مسئولیت کنند و آن را منتقل و پیگیری کنند و اگر این اتفاقات بیفتد مفاسد اقتصادی کاهش پیدا می‌کند.
رجایی افزود: ولی اگر این اقدام به زمان دیگری موکول شود آسیب‌های زیادی به وجود می‌آید که نمی‌توان با آنها مبارزه کرد.
 
مدیرکل اقتصاد و دارایی خراسان رضوی:
۲۰۰ شرکت سرمایه‌گذاری خارجی در خراسان رضوی به ثبت رسید
خبرگزاری تسنیم: مدیرکل اقتصاد و دارایی خراسان رضوی گفت: در سال گذشته، ۲۰۰ شرکت سرمایه‌گذاری خارجی در خراسان رضوی به ثبت رسیده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، علی شهابی ظهر امروز در نشست مشترک بین اعضای مجمع نمایندگان خراسان رضوی و مدیران دارایی و امور اقتصادی خراسان رضوی که در اتاق جلسات اداره کل دارایی و امور اقتصادی خراسان رضوی برگزار شد اظهار داشت: هم اکنون در قانون برای شرکت‌های ایرانی و خارجی شرایط یکسانی در نظر گرفته می‌شود ولی باید برای سرمایه گذاران خارجی مشوق‌های بیشتری در نظر گرفت.
وی بیان کرد: سرمایه گذاری یک اقدام تیمی است و بدون کمک نمایندگان اقدامات مناسبی در این حوزه رخ نمی‌دهد.
شهابی تصریح کرد: برای تعریف پروژه‌های فاینانسی نیاز به حمایت از تهران وجود دارد هم اکنون نیز 2 پروژه از این طریق در خراسان رضویی در حال برگزاری است که باید از انها حمایت به عمل آید.
مدیرکل دارایی و امور اقتصادی خراسان رضوی با اشاره به ملزومات اعتباری که برای افزایش سرمایه گذاری خارجی در خراسان رضوی وجود دارد بیان کرد: باید یک در هزار از بودجه را به سرمایه گذار خارجی اختصاص داد.
شهابی افزود: هم اکنون تبلیغات و اسپانسرمناسبی نداریم تا بتواند اقدامات مناسبی برای حوزه سرمایه گذاری انجام دهند.
وی با بیان اینکه در سال گذشته 200 شرکت سرمایه گذاری خارجی در خراسان رضوی به ثبت رسیده تأکید کرد: با این حال باید بتوان فرآیندهای ثبت این دسته از شرکت‌ها را تسهیل کرد تا رغبت شرکت‌ها افزایش پیدا کند.
 

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

0000