امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
سه شنبه, 30 بهمن 1397 23:37
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

رجایی: تعاونی‌ها باحضور در بورس متحول می شوند

indexرئیس فراکسیون اقتصاد مقاومتی با مثبت ارزیابی کردن حضور بخش تعاون در بورس گفت: عرضه و قیمت گذاری شرکت های تعاونی در بورس،گام مثبتی برای شفاف‌سازی در بخش تعاون است و باعث رونق این بخش اقتصادی می شود.
94.3.30
محمد رجایی باغ سیائی درگفت وگو باخبرنگاراقتصادی خبرگزاری خانه ملت درباره تشکیل بورس تعاون گفت:رونق بخش تعاون یکی از اولویت‌های اقتصادی کشور محسوب می شود که زمینه مشارکت دادن بیشتر مردم را دراقتصاد کشور فراهم می کند.
نماینده مردم گناباد و بجستان درمجلس شورای اسلامی با مثبت ارزیابی‌کردن حضوربخش تعاون در بورس کشور،ادامه داد:عرضه و قیمت‌گذاری شرکت‌های تعاونی در بورس،گام مثبتی برای شفاف‌سازی در بخش تعاون بوده و باعث رونق این بخش می شود.
 
تشکیل بورس ارز مناسب نیست
این نماینده مردم در مجلس نهم درباره تشکیل بورس ارز افزود:در تشکیل بورس ارز باید تامل داشت به دلیل اینکه این بازار تفاوت‌هایی با بازارهای دیگر دارد.
رجایی باغ سیائی تصریح کرد:به موفقیت بازار بورس ارز خوشبین نیستم به دلیل اینکه در بازار ارز بحث نحوه ی عرضه و تقاضا مطرح است و زمانی که عرضه ارز در بازار کم یا تقاضا زیاد شود نرخ ارز افزایش می یابد.
وی ادامه داد:زمانی که قیمت‌ها دربورس افزایش می یابد،معمولا فعالان این خوشحال می شوند بنابراین درصورتی که بحث راه اندازی بورس مطرح شود،قیمت ارز با افزایش روبرو می شود که این موضوع تبعاتی دارد.
رئیس فراکسیون اقتصاد مقاومتی یادآورشد:باتوجه به رشد نجومی نرخ ارز درسال‌های گذشته مشخص است که برخی از عرضه‌کنندگان ارز در زمان‌های مشخص به قصد افزایش قیمت از ارائه ارزهای خود به بازار خودداری می کنند و طبیعتا این افراد حتما از عرضه ارزهای خود به بورس که بازار شفافی است نیز خودداری می کنند و زمینه شکل گیری بازار سیاه ارز بوجود می آید.
به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛تشکیل تعاونی‌های سهامی عام براساس قانون سیاستهای کلی اصل 44، یکی از راههای ورود بخش تعاون به بازار بورس بوده و همچنین دربند اول سیاست های اقتصاد مقاومتی آمده است: تأمین شرایط و فعال‌سازی کلیه امکانات و منابع مالی و سرمایه‌های انسانی و علمی کشور به منظور توسعه کارآفرینی و به حداکثر رساندن مشارکت آحاد جامعه در فعالیت‌های اقتصادی با تسهیل و تشویق همکاری‌های جمعی و تأکید بر ارتقای درآمد و نقش طبقات کم‌درآمد و متوسط.

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

0000