امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
سه شنبه, 30 بهمن 1397 23:43
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

رجایی: تمرکز زدایی موجب بهبود انجام امور می‌شود

wpajshrcنماینده مردم گناباد در مجلس معتقد است که طرح تفویض اختیارات به استانداری‌ها باعث افزایش کیفیت و کاهش هزینه‌ها می‌شود.
به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایسنا: حجت‌الاسلام محمد رجایی با اشاره به طرح تفویض اختیارات استانداران اظهار کرد: با توجه به اینکه همه امور در مرکز کشور متمرکز شده و تصمیم گیری‌ها در آن جا صورت می‌گیرد، به دلیل حجم زیاد کار امکان بررسی دقیق از سوی دستگاه‌های حاضر در مرکز وجود ندارد و انجام امور برای آنها بسیار پر زحمت است.
وی ادامه داد : اگر مسائلی که مربوط به استان‌ها می شود را خود استان‌ها بررسی کنند و مرکز هماهنگی داشته باشند، طبیعتا کارها با کیفیت تر و وسیع‌تر انجام می‌شود و هزینه‌ها نیز کاهش می‌یابد.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در خصوص اجرایی شدن طرح تفویض اختیارات به استانداری‌ها در دولت فعلی گفت: اجرایی شدن این طرح نیاز به یکسری مصوبات دارد که اگر دولت این مساله را در اولویت‌های کاری خود قرار دهد، احتمال اجرایی شدن آن وجود دارد.
رجایی در خصوص لزوم افزایش نظارت‌ها پس از اجرایی شدن این طرح، افزود: وقتی بودجه در مرکز تصویب می‌شود ، قطعا بر نحوه هزینه کرد بودجه، توسط استان‌ها نیز نظارت خواهند داشت.
نماینده مردم گناباد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: طرح تفویض اختیارات به استانداری‌ها مربوط به حوزه خاصی نیست و استاندار که نماینده عالی دولت در استان است می تواند اختیارات لازم را برای اجرایی کردن کلیه کارهای مربوط به استان، که در حال حاضراز طریق مرکز کشور اجرایی می‌شود، داشته باشد و دست استاندار برای این که بهتر بتواند به توسعه استان کمک کند ، باز خواهد بود.

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

0000