امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
سه شنبه, 30 بهمن 1397 23:42
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

نماینده شهرستان: جناح‎ها و گروه‎ها از تخریب یکدیگر پرهیز کنند

محمد رجایی نماینده گنابادحجت‎الاسلام رجایی از جناح‎ها و گروه‎ها خواست با توجه به در پیش بودن انتخابات به هیچ وجه همدیگر را تخریب نکنند تا انتخابات سازنده و سالمی برگزار شود.
 
94.1.16
اولین جلسه شورای هماهنگی کشاورزی گناباد در سال 94 برگزار شد
اولین جلسه شورای هماهنگی سال 94 با حضور حجت‎الاسلام و المسلمین دکتر رجایی نماینده شهرستان‏‎های گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی در محل سالن جلسات مدیریت جهاد کشاورزی گناباد برگزار شد.
در این جلسه مهندس جاهدی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان گزارشی از وضعیت بارندگی و نقش آن در افزایش تولید علوفه مرتع و کیفیت مزارع و همچنین آخرین وضعیت جذب اعتبارات سال 93 را  ارائه کرد.
در ادامه همپنین رؤسای ادارات دامپزشکی، منابع طبیعی و آبخیزداری، سازمان تعاون روستایی و ایستگاه تحقیقات منابع طبیعی گزارشی از حوزه فعالیت خود ارائه و اقدامات انجام شده را تشریح کردند.
محمد رجایی نماینده شهرستان گناباد. 94.1.16

حجت‎الاسلام و المسلمین دکتر رجایی در این جلسه ضمن تبریک سال جدید از اقدامات انجام گرفته توسط اعضاء شورای هماهنگی در طول سال گذشته تقدیر و تشکر کرد.
وی افزود: توزیع جو مدت‎دار بین دامداران سبک به دلیل عدم تامین ضمانت نامه بانکی از سوی دامداران ناموفق بوده و هدف اصلی این طرح که کمک به دامداران خسارت دیده از پدیده خشکسالی بوده محقق نشده است.
رجایی از کیفیت پائین میوه تنظیم بازار و افزایش بیش از حد قیمت میوه بخصوص پرتقال در این ایام انتقاد کرد و تاکید کرد: این موضوع باید آسیب‎شناسی و در آینده به شکلی برنامه‎ریزی شود که رضایت مردم بیشتر جلب شود.
وی در ادامه افزود: با توجه به اعلام شعار دولت و ملت همدلی و همزبانی  در سال جاری از سوی مقام معظم رهبری، خواستار همدلی و همزبانی بیشتر کارکنان دولت و مردم شد و از جناح ها و گروه‎ها خواست با توجه به در پیش بودن انتخابات به هیچ وجه همدیگر را تخریب نکنند تا انتخابات سازنده و سالمی برگزار شود.
منبع: جهاد کشاورزی گناباد

به نظر شما، اینجا کجاست؟

در ادامه تصاویری از سوی یکی از شهروندان برایمان ارسال شده است، آنرا ببینید و حدس بزنید اینجا کجاست؟گناباد20 بعد از انتشار دیدگاه شما بعد از سه روز اصل عکسها را منتشر خواهد کرد.
ادامه مطلب...

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

0000