امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
دوشنبه, 03 تیر 1398 14:31
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

نهال پارلمان جوانان در گناباد غرس شد

اولین جلسه مشورتی پارلمان جوانان در سالن کنفرانس فرمانداری شهرستان گناباد با حضور دکتر حسینی معاونت استانداری خراسان رضوی، پوررضایی معاون امور جوانان در اداره کل استان و مدیران کل دفاتر امور سیاسی انتخابی و امور اجتماعی و امور زنان و خانواده برگزار شد.

 نبی پور فرماندار گناباد ضمن با بیان اینکه در شهرستان گناباد ۲۰هزار جوان بین ۱۵ تا ۲۹ سال و ده هزار نفر دانشجو در دانشگاه‌ها حضور دارند،گفت: سابقه خانه جوان در گناباد به دولت هشتم در سال ۸۲ برمی‌گردد که به علت وجود محدودیت‌هایی کم‌کار شده بود


وی افزود: با تصمیم‌گیری استان به جهت رفع مشکلات جوانان پیگیر تاسیس خانه جوان در گناباد شدیم و به زودی خانه جوان ایجاد خواهد شد.

 نبی‌پور با اشاره به فعالیت برخی از سمن‌ها در گناباد، تاکید کرد: در آینده از نیروی جوان در پیشبرد اهداف دولت به عنوان کمک‌یار دولت استفاده شود.

 دکتر حسینی معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی در ادامه به شرح اهداف و چگونگی کار پارلمان مشورتی جوانان اشاره کرد و گفت: جوانان می توانند با مطالبه‌گری و ارائه راهکارهای مناسب برای رفع مشکلات پیش روی جوانان، کمک یار دولت در توسعه و پیشبرد اهداف باشند.

 وی تاکید کرد: بدون حضور مردم هیچ دولتی نتوانسته توسعه پیدا کنند و باید از ظرفیت جوانان در تمام زمینه‌ها استفاده کرد.
وی ابراز داشت: گناباد یکی از شهرهایی بوده که در استان خراسان تاکنون بیشترین مشارکت اجتماعی داشته است.

محمدعلی امینی رئیس اداره ورزش و جوانان گفت: خوشحالم که پنجمین شهرستانی هستیم که پارلمان مشورتی را درحال حاضر در استان ایجاد کردیم.

وحید جمیلی رئیس منتخب پارلمان مشورتی جوانان گناباد ابراز داشت: مطمئناً وجود مشارکت در تصمیم‌گیری نظام‌مند جوانان موجب خواهد شد که هدف ما تحقق روحیه خودباوری جوانان در جامعه نمایان شده و همچنین با شناخت مشکلات، بحث تصمیم‌گیری در ایجاد راه حل، ساده و امکان‌پذیر باشد. امیدواریم جوانان نیز در رده های مدیریتی بتوانند حضور پیدا کنند .


در پایان با انتخابات انجام شده بین جوانان شرکت کننده تعداد ۷ نفر بعنوان هیئت رئیسه و سه نفر بعنوان کمیسیون تخصصی و چهار نفر به عنوان نماینده پارلمان شهرستان گناباد در استان مشخص و معرفی شدند.

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید